Олімпійський урок від олімпійських чемпіонів в НВК «Потенціал»

Друк PDF

1Олімпійський урок від олімпійських чемпіонів – це круто!!! Справжнє свято завітало до НВК «Потенціал» напередодні дня фізичної культури і спорту. Олімпійський урок для малечі провели призерки Олімпійських ігор 2004 року в Афінах Лариса Заспа та Олена Яценко. 

 


 

Заспа Лариса – українська гандболістка (воротар), заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор 2004 року. Яценко Олена – українська гандболістка, заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор 2004 року. Гандбол… Це гра, яка не може залишити байдужим нікого! Це гра команди! Майстерність, професіоналізм, щоденна робота над собою, командний дух і безмежна віра в перемогу – ось що допомагає стати справжніми чемпіонами! Малеча в захваті від спілкування, мудрих порад та позитиву вчителів-спортсменів! Урок запам`ятається на все життя! А, можливо, хтось із наших учнів стане майбутнім олімпійським чемпіоном? Будемо сподіватися!

1
2
3
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua