Урок знань пожежної безпеки в НВК «Потенціал»

Друк PDF

10Вогонь – наш надійний помічник. У цьому не важко переконатися, уявивши своє життя без нього. Та водночас вогонь може бути небезпечним.

 

 

 

Особливо тоді, коли виходить з-під контролю і спричиняє пожежу.
В рамках проведення тижня знань безпечної поведінки для учнів 1-их та 5-их класів був проведений урок з пожежної безпеки спеціалістами 25-ої державної пожежно-рятувальної частини.
Традиційно, на початку навчального року, пожежні ознайомлюють юних гімназистів із основними правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій.
Донести до дитячої свідомості істину про те, що їхня безпека залежить від них самих, а життя – безцінне й унікальне – основне завдання дорослих.
Знати, щоб запобігти.
Запобігти, щоб діяти.
Дякуємо пожежним
!!!

1
2
3
6
7
8
9
10
11

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua