Школа науки DESK запрошує до співпраці!

Друк PDF

011Школа науки DESK - це школа для поглиблення знань та уявлень учнів з біологічних наук та медицини, ознайомлення з науковою діяльністю провідних інститутів України, підготовка до участі у міжнародних конкурсах, наприклад Breakthrough Junior Challenge, а також нетворкінг між прогресивними людьми, що розвивають сучасну науку в Україні та поза її межами.

 

 

 

 

 

 Викладачі – досвідчені науковці, що займаються практичною наукою та викладають у літньому науковому таборі MedBioCamp.

Школа оголошує набір учнів від 13 років на курси: основи медицини, генетика та молекулярна фізіологія, рослини для медицини, нейрофізіологія, перша медична допомога та реабілітація, а також курси гуманітарного спрямування, такі як основи філософії та практична психологія. 

Також,  пропонується унікальна можливість стоврити спеціалізовані курси відповідно до рівня знань та зацікавленостей учнів.

За детальнішою інформацією звертатися за телефоном: +380633082292. Посилання на сайт школи: https://www.nauka.org.ua/en/

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua