Безпека на дорозі – безпека життя!

Друк PDF

2Шкільні інспектори поліції провели цікаві уроки-тренінги з правил дорожнього руху для учнів початкової школи НВК «Потенціал».

 


 

 

Нестандартні уроки у формі цікавого спілкування та практичного застосування набутих знань та навичок залишили у дітей надзвичайні враження. 
Учні початкової школи не тільки уважно слухали розповідь інспекторів про Правила дорожнього руху, а й мали змогу практично, на змодельованих вулицях та дорогах, скласти «екзамен» на знання законів дорожньої грамоти.
Дивлячись на радісні посмішки наймолодших учнів навчального закладу, інспектори вкотре впевнились, що живе спілкування з дітьми є найбільш ефективним методом вивчення правил безпеки на дорозі.

1
2
3
4
5
6
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua