День миру в НВК «Оболонь»

Друк PDF

6Учасники Школи миру НВК «Оболонь» взяли участь у V Конгресі Юних посланців миру «Усім світом – за мир!», який відбувся у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

 

 

 

У Конгресі взяли участь представники громадського руху «Діти – посли миру», Посли миру, представники міжнародних організацій, державних установ.

Учні НВК «Оболонь»  представили звіт про діяльність та проекти, які вони впроваджували у своїй школі протягом минулого року. Учениця 10-А класу НВК «Оболонь» Бишенко Даря була відзначена почесним званням «Юний Посол Миру».  В НВК «Оболонь» був проведений флешмоб «Діти за мир в Україні і світі». З Всесвітнім днем миру учнів привітали учасники АТО.

1
2
3
4
5
6
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua