Європейський день мов - 2018

Друк PDF

8У Києві в приміщенні/дворі Британської ради та Goethe-Institut відбулося святкування Європейського дня мов. Європейський день мов відзначається щорічно з 2001 року за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі.

 

 

 

 

 Мовне розмаїття - це інструмент досягнення більшого міжкультурного розуміння та ключовий елемент багатства культурної спадщини нашого континенту.

Учні школи №9 познайомились з культурою і традицією європейських країн, перевірили свої знання та взяли участь у вікторинах та конкурсах, пройшли пробні уроки англійської мови, спробували провести природничі експерименти, використовуючи іноземну мову, ознайомилися з діяльністю культурних інститутів та різноманіттям їхніх пропозицій, відвідали інформаційні заходи щодо навчання в цих країнах та спробували заняття з танцювальної аеробіки зумба під запальну музику з різних країн!

На подвір’ї випробували свої сили в турнірах настільного футболу та тенісу, зіграли в твістер та пройшли слідами відомих поетів. Крім того, прийняли участь у «побачення з мовою» (SpeakDating), насолодилися національними смаколиками з різних країн Європи та послухали європейську музику.

Цього року організатори Європейського дня мов у Києві оголосили конкурс на кращий плакат, який представляє ідею багатомовності та міжкультурного взаєморозуміння. Учениця 9-А класу Романенко Ліза спробувала свої сили у цьому творчому конкурсі.

Незважаючи на декларовану рівноправність усіх мов Союзу, з розширенням кордонів ЄС все частіше спостерігається «європейська двомовність», коли фактично в роботі інстанцій (за винятком офіційних заходів) використовуються в основному англійська, французька і, меншою мірою, німецька - при цьому будь-які інші мови використовуються в залежності від ситуації.

Збереження і розвиток мов, включаючи малі, декларується в якості офіційної мовної політики Євросоюзу. Серед способів досягнення цього зазвичай називаються вивчення більше ніж однієї іноземної мови і продовження вивчення мов в зрілому віці.

2
3
6
7
8
9
10
11
12

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua