До Дня захисника України

Друк PDF

4В рамках святкування Дня захисника України для учнів Санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів № 21 Оболонського району м. Києва було проведено екскурсію до військової частини №3027.

 

 

 

 

 

 

Військова частини №3027 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, вулиця імені генерала Кульчицького, будинок 1.

Учні Санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів № 21 мали змогу ознайомитись з історією виникнення і розвитку військ, становленням Нацгвардії, яка створена на базі внутрішніх військ України та із її символікою і традиціями, що ведуть свій початок від глибини віків до сьогодення.

     Учні подарували військовослужбовцям свої роботи, зроблені власноруч, і традиційний коровай на рушнику.

1
2
3
4
6
8
13

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua