Змагання «Козацькі забави» в школі №9

Друк PDF

9Напередодні свята Захисника України та Дня українського козацтва в школі № 9 відбулися веселі спортивні змагання «Козацькі забави».

 

 

 

 

 

 

 

Під керівництвом вчителів кафедри фізичного виховання: Тура Миколи Васильовича, Ковальовського Олександра Васильовича та Жорової Світлани Анатоліївни учні прийняли активну участь у різноманітних спортивних змаганнях. Перетягування линви, різні види естафет з обручами і м'ячами та інші спортивні конкурси допомогли створити у всіх учасників чудовий святково-спортивний настрій!

Ідеєю заходу був не лише фізичний розвиток школярів, але й прагнення залучити учнів до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацької моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді. Давайте разом пишатись, тим що ми є нащадками українських козаків!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua