День інтеграції «Моя країна - рідна Україна» в школі №9

Друк PDF

1Вже традиційно, напередодні великого свята Покрови та Дня українського козацтва  в школі № 9 було проведено День інтеграції «Моя країна – рідна Україна!».

 

 

У рамках Дня інтеграції були проведені різноманітні інтегровані заходи: уроки і класні години патріотичної тематики в 1-11 класах та навчальні уроки-екскурсії й уроки-подорожі в музеї, парки, бібліотеки та інші державні установи.

В цей день учні школи разом із вчителями та батьками провели інтегровані уроки на базі бібліотеки ім. Панаса Мирного, в націона́льному дендрологі́чному парку «Софі́ївка», у музеї народної архітектури та побуту в Пирогово, музеї Шевченка на Пріорці, музеї популярної науки і техніки «Експериментаріум»; відвідали Національний еколого-натуралістичний центр, пам'ятку історії та архітектури «Шокола́дний буди́ночок», океанаріум «Морська казка» та планетарій; побували на автобусно-пішохідній екскурсії по Києву, в дитячому розважальному комплексі «Fly Park», на фабриці «Рошен» тощо.

В День інтеграції школярі та вчителі отримали незабутні спогади позитивні емоції та нові враження

1
2
3
4
5
6
7
8

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua