Мовний табір з поглибленим вивченням французької мови "ТАЗІМС" в НВК №20

Друк PDF

8Одним із нестандартних підходів до забезпечення активного відпочинку і водночас якісного навчання мовам є створення літніх мовних пришкільних таборів. Літній мовний табір, який створено на базі НВК №20 має назву ТАЗІМС, що позначає Табір Активних Знавців Іноземних Мов та Спорту, де активно вивчають французьку та англійську мови, приділяють належну увагу фізичній культурі.

 

 

 

 

Цей табір покликано зацікавити учнів французькою та англійською мовами та сприяти розвитку практики мовлення, комунікативних навичок, здатності до співпраці. У першій половині дня проводяться заняття з іноземних мов, які поєднують розумне співвідношення мовної практики та розважальних видів діяльності. А у другій половині – театралізовані вистави, конкурси, інтерактивні та інтелектуальні ігри («Презентація загонів», Флешмоб, «Шоу талантів», квест-гра «Пошук скарбів»). Улюбленим і цікавим є діяльність волонтера – носія мови (М. Marin Boutemy), з яким діти полюбляють проводити час у іграх, підготовка до конкурсів. Поруч із ним у дітей підвищується мотивація щодо удосконалення іноземної мови. Підвищується рівень мовної та мовленнєвої компетенцій, долається мовний бар’єр.

2
1
3
4
5
6
7
8

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua