Дозвілля та робота дитячого табору відпочинку "Сходинки до інформатики" в школі І ступеня № 268

Друк PDF

        3Яскраво, цікаво та весело пройшли перші дні табірної зміни дитячого табору відпочинку "Сходинки до інформатики " з денним перебуванням на базі школи І ступеня № 268 м. Києва.  Хтось наш табір відвідує щорічно, а хтось тут вперше, але для всіх  У нашому таборі створені всі умови для літнього відпочинку, дозвілля, оздоровлення, розвитку талантів та здібностей дітей.

 


        Кожен день у таборі проходить під певною назвою. 1 червня в " День знайомства та безпеки життєдіяльності " до Міжнародного Дня захисту дітей столичними співробітниками всіх поліцейських служб в парку на Оболонській набережній вихованці табору взяли участь в святі та флешмобі " Я, ти - ми разом ". У " День талантів" діти відвідали яскраву розважально-ігрову програму у Дитячому оздоровчо-екологічному центрі.  Переглянули мультфільм під час екскусії до кінотеатру " Кадр" у " День казки ", відправились  в " День космосу"  у подорож до Київського планетарію. Із захопленням вихованці табору  розповідали про свої враження про мультимедійне шоу в музеї-виставці досягнень братів Кличків, де легендарні українські чемпіони презентували свої ексклюзивні трофеї, чим стимулювали у діток бажання займатися спортом, вести здоровий спосіб життя та зміцнювати національний дух у " День друзів". Також незабутні враження залишила мюзикл-казка " Як козаки змія приборкували" у театрі опери та балету для дітей та юнацтва та екскурсія- квест у музеї історії Києва.
        Під час роботи мовної школи на базі дитячого табору дітки отримують задоволення від форм проведення занять, що проходять у вигляді гри, при вивченні англійської мови. Вдосконалювали свої мовні навички вони і під час пішохідної екскурсії рідним містом, яку проводили вихователі інструктори англійською мовою.
        Ще попереду табірної зміни багато яскравих подій, екскурсій та вражень, спортивних змагань, естафет, забав та конкурсів, адже літо тільки розпочалось!

1
2
3
4
5
6

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua