В НВК «Оболонь» працює пришкільний табір «Дивокрай»

Друк PDF

2Дитина – це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. З 1 червня на базі НВК «Оболонь» почав діяти дитячий табір з денним перебуванням «Дивокрай».

 

 

 Мета роботи табору: сприяти розвитку особистості кожної дитини, надавати пізнавального характеру кожній справі, стимулювати прагнення дітей до загального успіху, їх творчий розвиток, кмітливість, ініціативу. В таборі є три загони по 25 дітей в кожному.

Із першого дня діти активно включилися в роботу табору. 1 червня було проведено лінійку до Дня захисту дітей. До лінійки кожен загін підготував назву, девіз. Діти співали, розповідали вірші, підготували сценку про Кота Леопольда. На завершення лінійки кожна дитина загадала бажання. На знак здійснення бажань в небо були випущені різнокольорові кульки. До Дня захисту дітей було проведено конкурс малюнків на асфальті, флешмоб.

Кожен день в таборі тематичний. Було проведено день знайомств, день захисту навколишнього середовища, день захисту тварин, день безпеки життєдіяльності, день талантів. Діти відвідують гуртки в ДОЕЦ (Дитячий оздоровчо-екологічний центр), дивляться дитячі фільми в Центрі технічної творчості «Сфера». В таборі працюють гуртки: англійської мови, музичний, спортивний. З дітьми працює хореограф. В таборі діти мають можливість провести час цікаво, весело та з користю для здоров’я.

1
2
7
6
9
10
11
12
15
16

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua