Дні безпеки життєдіяльності в пришкільному таборі «Дивокрай» на базі НВК «Оболонь»

Друк PDF

2 6Під гаслом «Про безпеку свою дбай, життя своє оберігай» пройшли дні безпеки життєдіяльності в пришкільному таборі «Дивокрай» на базі НВК «Оболонь».

 

 

До пришкільного табору завітала шкільний офіцер поліції Берсименко Ю.В. з колегою. Вони провели цікаву бесіду з дітьми про правила дорожнього руху. Усі діти дізналися про дорожні знаки, потримали руль поліцейського автомобіля, поговорили в рацію, уключили поліцейську сирену та сфотографувалися на пам’ять! Берсименко Ю.В. також поспілкувалася з дітьми про права дітей в Україні.

Діти пришкільного табору взяли участь у тренінгу з правил поведінки на воді, який проводили пляжний патруль та водна поліція. Діти дізналися про правила поведінки на пляжі, у воді, біля водоймищ. Захід був дуже цікавий та інформаційно насичений.

1
2 1
2 4
2 5
2 6

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua