Свято Дня відкритих дверей «Сфера-країна творчості» в Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера»

Друк PDF

1Свято Дня відкритих дверей «Сфера-країна творчості», присвячене початку нового навчального року, відбулось 11 вересня в Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера».

 

 

 

 

 

 

Кожного року Сфера гостинно відчиняє двері для всіх тих, хто хоче фантазувати, творити, мріяти, хто любить конструювати, моделювати, досліджувати.

Цей навчальний рік для Сфери особливий, в травні виповнюється 30 років, отже всі заходи, які проводяться в Центрі, присвячуються визначній події.

       На свято «Сфера-країна творчості» завітало багато гостей, які з великою цікавістю знайомились з роботою гуртків, брали участь у майстер-класах з виготовлення різноманітних іграшок, сувенірів, спостерігали запуски спортивних моделей. Новинкою заходу стала квест-лотерея, яка мала надзвичайний успіх у дітей. Всі охочі взяли участь у розважально-пізнавальній грі, яка завершилась розіграшом різноманітних призів.

Дорослі та діти отримали яскраві враження від художніх колективів Центру, а також всі разом заспівали гімн про Сферу.

Кожна дитина мала змогу обрати гурток за своїм уподобанням, познайомитися з керівниками і стати вихованцем Центру науково-технічної творчості «Сфера».

1
2
3
4
5
6
7
8
9

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua