Екскурсія до музею заводу Антонов

Друк PDF

8Під час осінніх канікул вихованці ЦНТТМ «Сфера» відвідали музей Державного підприємства Антонов.

 

 

 

Діти з захопленням слухали цікаву розповідь екскурсовода про історію створення заводу, починаючи з довоєнного часу, про життя головного конструктора Олега Костянтиновича Антонова та музей, в якому у великій кількості зібрані моделі літаків, збір яких проводився на заводі.

Наприкінці екскурсії діти мали можливість на території заводу зробити фото на згадку біля літака АН-2, та численних експонатів музею.

Наші вихованці отримали надзвичайне задоволення від екскурсії та виявили побажання відвідати його ще раз.

1
2
3
4
5
6
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua