Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Ми веселі малюки – казку творим залюбки!

Друк PDF

6«Ми веселі малюки – казку творим залюбки», під таким девізом в дитячому садку №115 відбулося музично – театральне дійство: «Весела казка «Ріпка», в традиційному українському колориті – від дизайну імпровізованої сцени до дрескоду учасників заходу.

Детальніше...

Виставка осінніх поробок «Осінні фантазії» у закладі дошкільної освіти №208

Друк PDF

5У закладі дошкільної освіти №208 триває виставка чудових осінніх поробок «Осінні фантазії», в якій приймають участь батьки з усіх груп.

Детальніше...

Книжечка руками дитини

Друк PDF

dscn1410У закладі дошкільної освіти №193 оформлено виставку дитячих книжок. Ці книжечки виготовлені власноруч батьками та вихованцями закладу №193. Старанність, креативність і творчий підхід до виготовлення дитячої книжки підкреслюють вагомість батьківського виховання і говорять про активність і готовність батьків приймати участь в житті дитячого садочку.

Детальніше...

Про талановитих вихователів та вихованців

Друк PDF

10«Талановита людина – талановита в усьому»-під таким гаслом в ДНЗ №115 пройшла виставка творчих робіт працівників дитячого садка.

Детальніше...

«День навпаки» в ЗДО №607

Друк PDF

4Відповідно до теми «Порядок» програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»,   в старшій групі «Капітошка» проведений «День навпаки».

Детальніше...

У дитячому садочку №115 вітали дітей-іменинників!

Друк PDF

5Веселе циркове шоу захопило малечу: фокуси, сюрпризи, екзотичні тварини викликали неповторні емоції та відчуття казки. Святковий настрій, обмін враженнями супроводжував дітей впродовж всього дня. Хто знає - може колись на арені цирку ми, вихователі, побачимо одного із своїх вихованців, який сьогодні отримав сплеск позитиву та безліч вражень.

Детальніше...

Виховання дитячих сердець — до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

Друк PDF

0-11«Твори добро, красу і радість» - під таким лозунгом в ЗДО №607 проведений комплекс освітніх заходів до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського.

Детальніше...

Пригоди світлофора Мигайка в ЗДО № 115

Друк PDF

dsc 4125Завершуючи цикл заходів, направлених на закріплення навиків безпечної поведінки дітей на дорозі та в транспорті, в ЗДО № 115 відбулася тематична розвага: «Пригоди світлофора Мигайка».

Детальніше...

Увага! Діти на дорозі!

Друк PDF

viber image2В ЗДО №607   в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» проведено комплекс профілактичних заходів, серед яких - заняття, розваги, вікторини з вивчення і закріплення Правил дорожнього руху для вихованців, бесіди з батьками , конкурс малюнка «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Детальніше...

Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №115

Друк PDF

5В рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» в ЗДО №115 дітям були запропоновані різноманітні форми пошуково – дослідницької діяльності з засвоєння правил дорожнього руху. Вихователі груп спонукали дітей до самостійного вирішення ситуацій, які можуть виникнути на дорозі, в транспорті тощо…

Детальніше...

«Безпеки дорожнього руху» в ЗДО №668

Друк PDF

8У дошкільному закладі № 668 пройшов цікавий день з безпеки дорожнього руху. Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організовувати розвивальне середовище з безпеки руху.

Детальніше...

День знань у дитячому садку №581

Друк PDF

img 1941В закладі дошкільної освіти №581 відбулося свято присвячене початку нового навчального року «Країна дитячих мрій». В гості до дошкільнят завітали герої мультфільмів з піснями, іграми, танцями.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua