Свято Води в ДНЗ №607

Друк PDF

4Весело проходять дні в оздоровчий період в нашому садочку. В рамках тематичного тижня «Юні дослідники»   9 серпня 2018 р. організоване «Свято Води». На свято завітала «Пані Хмаринка», яка провела ігри з водою, естафети, різноманітні досліди, чим сприяла   підвищенню пізнавальної активності дітей, закріпленню їх знань     про стани і властивості води, про її роль у житті людини, а також підвищенню рухової активності малюків.

 

 

Діти активно приймали участь у таночках, співали веселі пісні. На ігрових майданчиках ДНЗ вихователями були організовані цікаві ігри з водою. Позитивний емоційний настрій дітей і дорослих став яскравим підсумком проведеного свята.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua