«Безпеки дорожнього руху» в ЗДО №668

Друк PDF

8У дошкільному закладі № 668 пройшов цікавий день з безпеки дорожнього руху. Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організовувати розвивальне середовище з безпеки руху.

 

 

 

Практичні знання сприяють автоматизації навичок дисциплінованого пішохода; макети дорожніх знаків, дидактичні ігри в групових кімнатах, вихователі активно використовують як з навчальною метою, так і за для створення умов для самостійної ігрової діяльності дітей. Якщо молодших дошкільнят тільки ознайомлюють з видами транспорту та дорожніми знаками, то старші мали змогу закріпити і удосконалити свої знання під час екскурсії. Завершили день перегонами на самокатах.

1
3
4
5
6
7
8
9
19

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua