Увага! Діти на дорозі!

Друк PDF

viber image2В ЗДО №607   в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» проведено комплекс профілактичних заходів, серед яких - заняття, розваги, вікторини з вивчення і закріплення Правил дорожнього руху для вихованців, бесіди з батьками , конкурс малюнка «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

 

 

Широко   використані спостереження, дидактичні ігри,   читання художньої літератури,   відгадування загадок тощо.

Також в кожній групі оформлені осередки для дітей з правил безпеки на дорозі, де знаходиться різноманітний ілюстрований матеріал, «живі картинки» для вирішення дітьми нестандартних ситуацій, дидактичні ігри для закріплення знань з безпеки на дорозі.

Освітня робота з дітьми була спрямована на відпрацювання практичних навичок поведінки на дорозі,   запобігання серед вихованців випадків травмування під час переходу вулиці, перебування в автотранспорті.

1
8
51
viber 4
viber image2

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua