Виховання дитячих сердець — до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

Друк PDF

0-11«Твори добро, красу і радість» - під таким лозунгом в ЗДО №607 проведений комплекс освітніх заходів до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського.

 

 

 

В.О. Сухомлинський писав прекрасні твори для дітей, впроваджував гуманістичні аспекти в дитяче виховання. Його творчість викликає у дітей і батьків інтерес до казок, які виховують морально-етичні якості. Саме його казки і оповідання стали основою системи інтегрованих занять, ігор та інших форм роботи, проведених з дітьми в нашому садочку протягом вересня. Вони сприяли формуванню й розвитку у дошкільників мислення, уяви, духовних і родинних цінностей; гуманістичних і естетичних почуттів; бережливого ставлення до природи.

Створення міні-музеїв, фотовиставок сприяло пізнанню дітьми минулого і теперішнього, інших людей і самих себе, а групова форма виконання завдань сприяла розвитку вмінь дітей узгоджувати свої дії один з одним, діяти тактовно і бережно до пропозицій і поглядів однолітків. «Кожен твій крок,- писав В.О. Сухомлинський,- врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш». «Роки дитинства — це насамперед виховання серця», В.О. Сухомлинський.

0
1
14
23
36
img 0177
img 0205
img 0213
viber image

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua