«День навпаки» в ЗДО №607

Друк PDF

4Відповідно до теми «Порядок» програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»,   в старшій групі «Капітошка» проведений «День навпаки».

 

 

 

 

 

У цей день відбулося багато незвичних речей для дошкільників. День почався з перевернутого оголошення, навпаки вдягненого одягу, «вечері», «вечірньої прогулянки», продовжився заняттями та іншою діяльністю і поступово завершився «сніданком». Діти допомагали вигадувати інший порядок проведення ігор та діяльності. В кінці дня відбулось обговорення, під час якого всі охочі висловлювали свої враження про те добре чи погано, коли все йде не по порядку, які відчуття виникали у них протягом виконання незвичних речей.

1
2
3 2
4
5
6
7

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua