Ми веселі малюки – казку творим залюбки!

Друк PDF

6«Ми веселі малюки – казку творим залюбки», під таким девізом в дитячому садку №115 відбулося музично – театральне дійство: «Весела казка «Ріпка», в традиційному українському колориті – від дизайну імпровізованої сцени до дрескоду учасників заходу.

 

 

 

 

Діти – актори, стали героями осучасненої народної казки. Виходячи на сцену, вони переживали реальні почуття та емоції разом з усіма присутніми. Свято завершилось, але у дітей, батьків і усіх учасників дійства, залишилось велике задоволення, безліч приємних та незабутніх вражень, підкріплених частуванням дарами Осені та смаколиками.

1
3
5
6
8
13
14
15

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua