Що таке ярмарок? Хто з нас, українців, не знає, що це?

Друк PDF

4Мабуть таких немає. Це свято — наша особливість. Свято спілкування і веселощів, продажу товарів та гарного настрою.


    

 

 

 

Вже доброю традицією  стало проводити  свято осені у закладі дошкільної освіти № 585. Осінній ярмарок для вихованців закладу  завжди є очікуваною та бажаною подією.

Усі присутні  на  ярмарці  гарно  відпочили і повеселилися,  мали  можливість зустрітися з родичами, знайомими друзями, обмінятися думками, рецептами, своїми знаннями та секретами.

Щоб свято вдалося веселим ще й із солодким присмаком, накрили столи скатертинами, наче самобранками,  і заставили їх власноруч спеченими смаколиками.    Кожна група садочка представляла стіл з товарами на продаж.  Мами, бабусі та працівники закладу виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували дорослі та дітлахи. А посмакувати було чим – від такої кількості смаколиків дух захоплювало: були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, і пузаті булочки.

В закладі організована  виставка виробів  з природного матеріалу «Дари осені». Щоб відрекомендувати золотооку пору року красунею, своїми руками підготували багато оригінальних композицій з осінніх квітів, фруктів і овочів;

Вихователі разом з дошкільнятами  подарували присутнім пісні, танці, конкурси. Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам та гостям.

1
2
3
4
5
6
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua