Відбувся модеративний семінар «Адаптація дітей до умов ЗДО»

Друк PDF

4У ЗДО №115 відбувся модеративний семінар для вихователів «Адаптація дітей до умов ЗДО», підготовлений практичним психологом Герасименко Оленою Михайлівною.

 

        

 

 

 

Семінар став підсумком набутого досвіду педагогами в результаті спостережень за дітьми та батьками в період адаптації дітей. Під час виконання вправ: «Хто винен, що діти важко адаптуються до нових умов», «Портрет новоприбулої дитини», «Помилки батьків в підготовці дітей до дитячого садка», був проведений аналіз методів та прийомів, які використовують вихователі для полегшення складного періоду адаптації, як для дітей так і їх батьків. Підводячи підсумки семінару, психолог відмітила, що педагоги закладу мають достатньо знань та вірно їх використовують у своїй діяльності.

2
3
4
5
7
9

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua