25 музеїв при закладах освіти в Оболонському районі

Друк PDF

7В Оболонському районі міста Києва зареєстровано 25 музеїв при закладах освіти. З них широкого історичного профілю – 3, військово-історичного - 14, історії освіти (закладу освіти) – 2, краєзнавчого - 1, літературного – 1 та етнографічного – 4. З числа перелічених музеїв 8 знаходяться на реконструкції.

 

    

 

Експозиції діючих музеїв оформлені у відповідності до методичних рекомендацій щодо засад діяльності музеїв історичного профілю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України.

     Експозиції більшості музеїв вирізняються належним оформленням, постійним оновленням експонатів, а також наявністю значної кількості оригінальних експонатів. Облік і збереження музейного фонду музеїв при закладах освіти проводиться відповідно до Положення про музейний фонд України, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 20.07.2000 р. № 1147. Музейна документація (інвентарна книга, книга відгуків, книга-облік відвідувачів тощо) ведеться на належному рівні. При музеях створені пошукові загони, що займаються науково-дослідницькою роботою, а також групи учнів-екскурсоводів для проведення екскурсій для учнів та гостей шкіл.

     У музейних експозиціях враховуються сучасні події в житті українського народу: громадянський подвиг учасників Революції Гідності, вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, патріотизм українських воїнів у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність держави на Сході України.

         Відповідно до вимог ст. 3, 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» три музеї готують документи для зміни назви.

           Інформація про проведену роботу розміщена на офіційному веб-сайті управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації www. ruo-obolon.kiev.ua.

 

1
2
3
4
5
6
7

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua