У Пущі-Водиці відбувся XХХVІ туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району

Друк PDF

15Тридцять команд закладів освіти району, 528 учнів, напередодні відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні вийшли на старти туристських змагань  краєзнавчих конкурсів, а також взяли участь у майстер-класах «Самчиківський розпис».

 

 

           

Організаторами заходу виступили управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва за сприяння Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

            На урочисту лінійку-відкриття завітали:

-        заступник голови Оболонської районної вмісті Києві державної адміністрації Некрасова Марʼяна Анаталіївна;

-        начальник управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Вахнюк Наталія Миколаївна;

-        начальник управління у справах сімʼї, молоді та спорту Оболонської районної вмісті Києві державної адміністрації Образцов Олександр Валентинович;

-        радники депутата Київської міської ради Костенко Людмили Василівни;

-        начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Остапець Леонід Леонідович.

            Потягом дня учасники зльоту взяли участь у змаганнях на дистанціях «Комбінована естафета», «Смуга перешкод» та «Туристсько – краєзнавчий похід». Юні туристи подолали складні туристські етапи «Підйом по спелеодрабині», «Скельний підйом» та «Паралельні мотузки» на висоті 5 м, перетнули умовне болото по купинах та за допомогою жердин, орієнтувались та рухались за азимутом, пройшли умовні водні перешкоди з використанням навісної переправи, горизонтального та вертикального маятників. Загалом юні спортсмени подолали 20 етапів з різних видів туризму та краєзнавства.

            На центральній галявині протягом дня відбувався конкурс української народної пісні та конкурс фотографій «Перлини Київщини». А конкурс «Розумники» цього року був присвячений вивченню Київської області, де юні краєзнавці демонстрували свої знання з історії, географії, архітектури та видатних діячів області.

            Наприкінці зльоту лунав український героїчний епос у виконанні ветерана АТО члена громадського об’єднання «Обʼєднані війною. 90-ий батальйон» Яреми Шевчука.

За результатами виступу команд на всіх дистанціях було визначено переможців у загальному заліку. Результати виступи команд: ПОСИЛАННЯ 

1
01
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua