До Всесвітнього дня туризму

Друк PDF

3З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва було проведено районну краєзнавчу гру «…По вулицях ходила…», метою якої є формування національної свідомості, активізації пізнавальної діяльності і розширення світогляду учнівської молоді, залучення до активної діяльності з вивчення історії і культури району та знайомства з цікавими об’єктами і пам’ятками архітектури.

 

           

Учасниками заходу стали 13 команд закладів освіти району. В ході гри розглядалась тема «Територія Оболонського району у стародавні часи». Команди давали відповіді на запитання, повʼязані з історією території району у зазначений період, подій та історичних постатей.

            Окремі завдання гри містили запитання на знання соціальної інфраструктури мікрорайону № 5, оскільки саме по його території було прокладено маршрут гри.

            Завдання команд-учасниць полягало у проходженні всього маршруту шляхом послідовного відкриття карток з підказками, куди саме їм слід рухатись. Під час проходження маршруту вони відповідали на запитання, пов’язані з тематикою гри, а також повинні були вкластися в межі контрольного часу – 2 години.

            Практично всі команди продемонстрували досить високий рівень підготовки до заходу, про що свідчать отримані результати.

1
2
3
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua