Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Щербину Лідію Михайлівну, методиста відділу контролю, атестації та організаційної роботи з ювілеєм!

Друк PDF

6096Вельмишановна Лідіє Михайлівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Урочисте відкриття Всеукраїнських змагань учнівської молоді, трасові моделі

Друк PDF

p80328-150501У Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» відбулось урочисте відкриття Всеукраїнських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту - трасові моделі. В актовій залі Центру зібрались вихованці позашкільних закладів з різних куточків України, педагоги, батьки. До славного міста Києва завітали команди з дванадцяти областей – Рівненської, Львівської, Волинської, Чернівецької, Тернопільскої, Дніпропетровської, Миколаївської, Чернігівської, Житомирської, Івано-Франківської, Сумської та міста Києва.

Детальніше...

Наскрізні змістові лінії як засіб інтеграції навчальних предметів

Друк PDF

006"Наскрізні змістові лінії як засіб інтеграції навчальних предметів". Під такою темою пройшла педагогічна рада школи І-ІІІ ступенів № 8. Чи можна поєднати фізичну культуру і математику, українську мови і біологію, природознавства та інформатику? Як може поєднати всі предмети одна наскрізна змістова лінія? Як поєднувати ключові та загальнопредметні компетенції шляхом інтеграції? На ці питання сьогодні шукали відповіді наші вчителі.

Детальніше...

Модель ООН «Майбутнє, якого прагнемо ми: мир, справедливість та сильні інститути».

Друк PDF

img 8135Київський ліцей бізнесу у співпраці з партнерами та за підтримки Представництва ООН в Україні провів Всеукраїнську конференцію та ІХ регіональну імітаційну гру для старшокласників Модель ООН.

Детальніше...

Атестація-2018. Презентація вчителів школи №9

Друк PDF

dsc 0088Атестація педагогів – це комплексне оцінювання рівня кваліфікації, педагогічної компетентності, професіоналізму, продуктивної діяльності й результативності в роботі. Але атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. 

Детальніше...

Атестація-2018. Досвід роботи педагога-організатора школи І ступеня №268 Вознюк Тетяни Миколаївни

Друк PDF

dsc03566Педагог-організатор школи І ступеня Оболонського району м.Києва яка працює над темою: «Концептуальні засади основних орієнтирів виховання учнів початкової школи».

Детальніше...

Атестація-2018. Богдан Ольга Миколаївна, учитель української мови і літератури НВК №240 "Соціум"

Друк PDF

Методична тема над якою працює Ольга Миколаївна - це  "Метод проектів на уроках української мови і літератури та позакласній роботі"

Атестація-2018. Вивчаємо англійську мову з учителем школи І-ІІІ ступенів №285 Васильєвою Лідією Семенівною

Друк PDF

2Васильєва Л.С. працює у школі І-ІІІ ступенів №285 Оболонського району м. Києва на посаді вчителя англійської мови з 1994 року. За час роботи Васильєва Л.С. показала високий професіоналізм у роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник.

Детальніше...

Атестація-2018. Діяльність вчителя фізики навчально-виховного комплексу № 299 Кабановського Олександра Володимировича

Друк PDF

img 5548Кабановський Олександр Володимирович працює у навчально-виховному комплексі № 299 з 1991 року на посаді вчителя фізики. Вчитель вдало використовує методи компетентнісно орієнтованого підходу до організації навчального процесу, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів.

Детальніше...

Атестація-2018. Учителі спеціалізованої школи І ступеня № 244 презентують свої педагогічні здобутки.

Друк PDF

05Cпеціалізована школи І ступеня № 244 презентує досвід своїх учителів.

Детальніше...

Фестиваль української пісні в НВК «Оболонь»

Друк PDF

 20  3В НВК «Оболонь» відбувся Фестиваль української пісні. Мета фестивалю: патріотичне виховання учнів, виявлення та розкриття талановитих виконавців у жанрі вокального музичного мистецтва, реалізація їх творчого потенціалу, збагачення духовного світу учнів, формування художніх смаків, популяризація серед учнів кращих зразків української пісні та музики.

Детальніше...

І етап Кубку Київського міського голови шахового турніру «Кришталева тура» в НВК «Потенціал»

Друк PDF

img 4699В НВК «Потенціал» відбувся І етап Кубку Київського міського голови шахового турніру «Кришталева тура» у якому взяли участь 57 учнів 2 -11 класів.

Детальніше...

«Веселі старти» для 1-х класів відбулися в НВК «Потенціал»

Друк PDF

img 4757У НВК «Потенціал» пройшли змагання «Веселі старти» для 1-х класів. Участь в перших змаганнях викликало бурю емоцій, жагу до перемоги. Учні з великим ентузіазмом, старанно, добросовісно з дотриманням всіх правил виконували естафети. Було все: і радість, і сльози. В безкомпромісній боротьбі 1-А та 1-Б отримали однакову кількість очок. Перемогли дві команди. Бажаємо всім здоровя і успіхів у навчанні. Так тримати!    

Детальніше...

Урочистий звіт - підсумок професійної майстерності вчителів «Я атестуюсь» у школі № 256

Друк PDF

7У Школі І-ІІІ ступенів №256 м.Києва відбувся урочистий захід - звіт- підсумок професійної майстерності вчителів «Я атестуюсь».

Детальніше...

Тиждень математики у школі №9

Друк PDF

7«Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості» (Н. Вінер)

Детальніше...

Міжнародний День Франкофонії

Друк PDF

29496185 945988742236325 3237700442561445888 o20 березня - Міжнародний День Франкофонії (Journee International edela francophonie), для всіх, хто говорить, а також вивчає і любить французьку мову!

Детальніше...

Атестація-2018. Загоруйко Валентина Петрівна, вчитель зарубіжної літератури вищої категорії, вчитель-методист школи І – ІІІ ступенів № 226

Друк PDF

1Тема, над якою працює вчитель - співпраця вчителя зарубіжної літератури і шкільного бібліотекаря у формуванні інтересу учнів до читання.

Детальніше...

Офіційне вручення FM-систем учням інклюзивної школи № 233

Друк PDF

20180319 101534У школі І-ІІІ ступенів № 233 Оболонського району м. Києва відбулося урочисте вручення FM-систем (пристроїв для покрашення розбірливості мови у шумі, в акустичних умовах) учням, які мають порушення слуху. Ця подія відбулася завдяки ініціативі та зусиллям Алли Василівни Шлапак голови Громадської організації «Соціальна Справедливість «СОВІСТЬ» у межах благодійного проекту «Добро творити легко».

Детальніше...

З Днем народження, Біла Птахо!

Друк PDF

img 916019 березня День народження Ліни Василівни Костенко. Учителі школи № 8 до цієї події підготували літературно-музичну композицію «Моя любове! Я перед тобою». Усі присутні насолодилися справжньою поезією геніальної поетеси.

Детальніше...

Результати районного конкурсу "Києвознавець"

Друк PDF

6Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району було проведено ХХІ районний конкурс на знання історико - культурної спадщини м. Києва «Києвознавець» на базі школи І-ІІІ ступенів № 231.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua