Народжені вмерти – залишаться жити в віках

Друк PDF

000День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

Свято "Масляна іде - свято веде"

Друк PDF

045Добре, коли в родині є гарні традиції, які шануються та підтримуються. В нашому школі їх багато, одна з них – це святкування Масляної. Метою цього заходу було розширити і поглибити знання дітей про давні народні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів Зими та зустрічі Весни; сприяти відродженню та впровадженню їх у життя; виховувати любов до рідного краю, до культури та надбань українського народу; підтримати радісний святковий настрій.

Детальніше...

Освітній вояж педагогів Оболонського району

Друк PDF

img-ae2aa5358bccb066348463ee39c088ce-vЗ 12.02.2018 по 16.02.2018 відбулась робоча поїздка педагогічних працівників, організована НМЦ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, до Угорщини (м. Будапешт) та Словакії (м. Братислава) з метою ознайомлення з особливостями освіти в цих європейських країнах. Поїздка була доволі насиченою та продуктивною.  

Детальніше...

Небесна Сотня лине в небеса

Друк PDF

419 лютого 2018 року згідно наказу президента України ''Про вшанування днів Революції Гідності 2014 р.'', з метою патріотичного виховання до Дня вшанування Героїв Небесної сотні в школі № 18 проведено тематичний урок присвячений пам'яті загиблих, під час Революції Гідності.

Детальніше...

Відбулося друге заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування для учнівської молоді

Друк PDF

m4На базі спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено друге заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування для учнівської молоді.

Детальніше...

Методичне об'єднання музичних керівників на тему "Стрітення відзначаємо, весну красну закликаємо!"

Друк PDF

20180215 094834На базі дитячого садочка № 606 15 лютого 2018 року пройшло методичне об´єднання музичних керівників Оболонського району на тему: «Стрітення відзначаємо, весну красну закликаємо!».

Детальніше...

Вихованці закладу дошкульної освіти №585 зустрічали Масляну з веснянками, закличками, хороводами та іграми!

Друк PDF

9Веселими веснянками, закличками, хороводами та іграми зустрічали Масляну малеча ЗДО № 585. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.Саме завдяки таким святам наші педагоги навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що передаються з покоління в покоління , прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує. 

Детальніше...

АНОНС! Фестиваль доброти і творчості.

Друк PDF

000003333333Запрошуємо на Фестиваль доброти і творчості, де діти дружать з музами, а дорослі знову стають дітьми.

Детальніше...

Масляну зустрічаємо, зиму проводжаємо! Весну закликаємо!

Друк PDF

8Сьогодні Масляна завітала в заклад дошкільної освіти № 208

Детальніше...

Чарівна бандура та ніжна флейта в ЗДО № 590

Друк PDF

6Сьогодні знов зустріч з "Новою капелою". Щоб діти активно пізнавали світ їм допомагають у цьому досвідченні музиканти. Тож діти старших груп ЗДО № 590 слухають живу музику: чарівна бандура та ніжна флейта подарували дітям прекрасні мелодії. А ще музики зачаровували і дітей і дорослих гарними піснями. Артисти розповіли дітям історії про музичні інструменти.

Детальніше...

Зведені кошториси по управлінню освіти Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації на 2018-й рік

Друк PDF

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: ПОСИЛАННЯ 

Тиждень початкової школи «Подорожуємо світом!» у НВК №299

Друк PDF

2У НВК № 299 пройшов традиційний тиждень початкової школи. Гасло цього року «Подорожуємо світом!».Перша зупинка – Україна - «З Україною в серці» (вчитель Мурадова Н.В.). До цього дня кожен клас підготував свою карту України, виконану з різних матеріалів.

Детальніше...

Результати конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

2Завершився восьмий районний конкурс «Країнознавець: Республіка Грузія». За цей час команди закладів освіти Оболонського району познайомились з географією, історією та культурою Грузії, розробили віртуальні екскурсії по найбільшим містам країни, підготували мультимедійні презентації про творчий та життєвий шлях видатних грузинів та інсценізували народні грузинські казки, легенди та обрядові дійства.

Детальніше...

Дебати «Інструменти ефективної взаємодії класного керівника і батьків» в НВК «Оболонь»

Друк PDF

6У НВК «Оболонь» були проведені дебати на тему «Інструменти ефективної взаємодії класного керівника і батьків» за участю батьків, класних керівників, адміністрації.

Детальніше...

День учнівського самоврядування в школі №9

Друк PDF

6Вже традиційно в школі № 9 відбувся День учнівського самоврядування. Учні 5-11 –х класів побували у ролі  учителів, класних керівників та адміністрації школи

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Зелінську Оксану Федорівну, директора закладу дошкільної освіти № 321 з ювілеєм!

Друк PDF

6088Вельмишановна Оксано Федорівно, щиро вітаємо Вас з 60-річчям! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Кучук Світлану Юріївну, директора школи І-ІІІ ступенів № 9 з ювілеєм!

Друк PDF

6096Вельмишановна Світлано Юріївно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя і любов і добро!

Проведено конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Друк PDF

4Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі СШ №239 було проведено конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Детальніше...

День безпечного Інтернету в рамках тижня інформатики в школі І ступеня №268 Оболонського району м. Києва

Друк PDF

img 20180206 150625В рамках традиційного щорічного тижня інформатики в школі І ступеня №268 Оболонського району м. Києва проводились заходи щодо безпечного використання Інтернету, адже 6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом "Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою ", з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Детальніше...

Розпочато заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування

Друк PDF

3Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району розпочав заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua