Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Гашенко Тетяну Володимирівну, бухгалтера фінансової групи бухгалтерії управління освіти з 50-річчям!

Друк PDF

6373Вельмишановна Тетяно Володимирівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, натхнення, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Пожежна частиною №25 Оболонського району м. Києва в дитячому садочку № 30

Друк PDF

image-33В рамках проведення «Тижня знань з ОБЖД» в закладі був проведений спільний захід з Пожежною частиною №25 Оболонського району м. Києва.

Детальніше...

Шкільна консультація та методи роботи в інклюзивній школі»

Друк PDF

20180424 155410В Інституті педагогіки Національної академії педагогічний наук України відбувся семінар-тренінг «На шляху до інклюзії. Шкільна консультація та методи роботи в інклюзивній школі», в якому взяли участь директори шкіл, заступники директорів, вчителі-дефектологи, асистенти вчителів, практичні психологи закладів освіти, які впроваджують інклюзивне навчання.

Детальніше...

Підсумки тижня природничих наук в школі № 9

Друк PDF

11Цікаво, весело та креативно пройшов у школі № 9 Тиждень природничих наук.

Детальніше...

Вітаємо команду учнів приватної школи «Екологія і Культура»

Друк PDF

images1Команда учнів приватної школи «Екологія і Культура» виборола ІІІ місце у міському конкурсі - фестивалі «Діалог держав:партнерство в освіті» 25 квітня 2018 року! Італія! Саме цю країну представила наша команда! Радіємо усі!

Державна пожежно-рятувальна частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві в гостях у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25

Друк PDF

sam 6795

У спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 було проведено День цивільного захисту за участі Державної пожежно-рятувальної частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві.

Детальніше...

День цивільного захисту в школі № 9

Друк PDF

8Традиційно Тиждень природничих наук у школі № 9 закінчився Днем інтеграції «Екологія природи через екологію душі», в рамках якого було проведено День Цивільного захисту. 

Детальніше...

STEM-освіта в НВК №20

Друк PDF

10«Цікаву науку» презентували учням молодших класів учні старшої школи Литвинов Михайло, Вербицька Софія, Сушко Юрій, Андріяш Андрій, Рудуха В’ячеслав за допомоги вчителів хімії Гапонюк Тетяни Георгіївни та Олени Олексіівни.

Детальніше...

Famili day в закладі дошкільної освіти №193

Друк PDF

6В рамках проекту "Сприяння освіті", з метою підготовки та участі вихованців ЗДО №193 у всеукраїнській дитячій архітектурній виставці - конкурсі "Водний світ", в закладі дошкільної освіти №193 було організовано і проведено Famili day на тему "Водний світ".

Детальніше...

Увага! Інформація щодо прийому дітей у перші класи

Друк PDF

1stgradeПравила прийому дітей до першого класу та територія обслуговування комунальних закладів загальної середньої освіти - закріплення шкіл за мікрорайонами.   Розпорядження РДА Оболонського району від 22.03.2018 р. №111

 

Про День цивільного захисту в школі №8

Друк PDF

9Життя переконує, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайних ситуацій, тим ефективнішими будуть результати. Саме тому діти та підлітки стають важливими суб’єктами інформаційних та навчальних програм, що реалізуються в системі освіти України на регулярній основі.

Детальніше...

Звіт про День ЦЗ у школі І – ІІ ступенів № 18

Друк PDF

4Згідно річного плану роботи школи І –ІІ ступенів № 18 Оболонського району м. Києва  було проведено День цивільного захисту.

Детальніше...

На базі ЗДО № 193 відбувся семінар-нарада для керівників дошкільних закладів Оболонського району з питань ЦЗ

Друк PDF

dscn0507Цікаво та змістовно проведено інструктивне заняття щодо методики підготовки та проведення об’єктового тренування з ЦЗ «Дії органів управління та посадових осіб ЦЗ закладів освіти із запобігання надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків» під керівництвом майстра виробничого навчання Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва Зубченко П.А.

Детальніше...

День Цивільного захисту в НВК «Оболонь»

Друк PDF

13У НВК «Оболонь» відбувся День Цивільного захисту. Метою цього дійства було відпрацювання дій всіх учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

Проведено Першість Оболонського району з велосипедного туризму на дистанції «Велокрос»

Друк PDF

5Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено Першість Оболонського району з велосипедного туризму на дистанції «Велокрос».

Детальніше...

До Всесвітнього дня цивільного захисту в НВК №20 проведено цікаві освітні заходи

Друк PDF

8

У навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей» №20 було проведено цікаві заходи до дня Цивільного Захисту.

Детальніше...

Завершився ХХ районний краєзнавчий конкурс «Музеєзнавець»

Друк PDF

4Протягом березня-квітня учнівська молодь Оболонського району досліджувала Історико - меморіальний музей Михайла Грушевського. За цей час команди закладів освіти №№ 8, 9, 14, 18, 157 (дві команди), 225, 233, 240, 245, 252, 256, гімназій № 299, «Оболонь» та «Потенціал» познайомились з історією виникнення та розвитку Історико - меморіального музею Михайла Грушевського.

Детальніше...

У Київському університету імені Бориса Грінченка відбувся захід «Ярмарок вакансій»

Друк PDF

5 2Захід пройшов за участю голови постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганни Старостенко, ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Віктора Огнев’юка, начальника управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Вахнюк Н.М., заступник начальника управління Сухоловської Т.О., начальника відділу кадрового забезпечення та безпеки життєдіяльності Рибак Г.І., а також керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Оболонського району.

Детальніше...

Великодні мотиви в закладі дошкільної освіти №115

Друк PDF

dsc 2770Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Детальніше...

Проведення перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" щодо Кучер Наталії Василівни, головного спеціаліста відділу дошкільної та загальної середньої освіти Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Друк PDF

12 квітня розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо Кучер Наталії Василівни - головного спеціаліста відділу дошкільної та загальної середньої освіти Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua