Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено першість Оболонського району з велотуризму

Друк PDF

7Вперше спортсмени Оболонського району  змагались на дистанції «Фігурне володіння велосипедом». Кожен учасник мав не лише швидко виконати всі фігури, але й продемонструвати неабияку вправність у володінні велосипедом.

Детальніше...

Wir bedanken uns bei Innen! Bis zum Treffen in Deutschland

Друк PDF

dsc 5129Дякуємо Вам! До зустрічі в Німеччині! Саме ці слова лунали вчора у стінах спеціалізованої школи № 14, яку очолює молодий  перспективний керівник Лосенко О.П.

Детальніше...

Ранкова зарядка з чемпіонами в НВК «Потенціал»!

Друк PDF

6Всі ми з дитинства знаємо, що добре і корисно починати свій день із зарядки. Саме слово «зарядка» вже пояснює, що ми заряджаємося енергією, якої повинно вистачити на весь день. Ранкова зарядка дозволяє остаточно прокинутися, розбудити м'язи, доставити порцію кисню «на сніданок» до всіх клітинок тіла, саме тому після неї таке приємне відчуття включеності в початок дня.

Детальніше...

Закон і право: громада школи-громада держави

Друк PDF

1У рамках проведення тижня європейської демократії в Україні  в НВК №157 відбулася  учнівська конференція лідерів самоврядувань класів  у рамках громадсько-активної школи «Закон і право: громада школи-громада держави».

Детальніше...

Правила руху в нашій країні для пішоходів всюди єдині

Друк PDF

10Під таким гаслом  в садочку №115  відбулося свято-розвага «Дорожні пригоди». Старший інспектор  Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції Берсименко Юлія Вікторівна  використовуючи наочні матеріали та атрибути  провела  серед дітей та дорослих вікторину  на знання правил дорожнього руху. Всі учасники заходу не лише отримали знання а і заряд позитивних емоцій від спілкування зі справжнім поліцейським яка показала як працює сирена, та сигнали поліцейської машини.

Детальніше...

Патріотичний марафон «Мій рідний край – моя земля» в НВК №143

Друк PDF

img 8191У жовтні було підведено підсумки патріотичного марафону серед учнів початкових класів «Мій рідний край – моя земля». Школярі початкових класів Оболонського району брали участь у фотовернісажі «Я люблю свою Україну», виставці-ярмарку новорічно-різдвяних дитячих виробів на підтримку бійців АТО, благодійній акції «Зігрій солдата», конкурсі презентацій «Стежинами рідної землі», конкурсі «Моя вишиванка найкраща».  

Детальніше...

Марафон «Мій рідний край – моя земля»

Друк PDF

6Любов до Батьківщини, віра у її майбутнє, повага, любов до рідної мови, поважне ставлення до історії та культури власного народу, готовність до праці на користь рідної землі – ознаки справжнього патріота.

Детальніше...

Щаслива родина - міцна Україна

Друк PDF

6У НВК «Оболонь» відбулося традиційне родинне свято «Щаслива родина - міцна Україна». Захід був спрямований на виховання патріотичних почуттів в учнів 1-4-х класів.

Детальніше...

Міські змагання з авіамодельного спорту

Друк PDF

2На базі спорткомплексу «Чайка» відбулися  змагання з авіамодельного спорту  (вільнолітаючи моделі).

Детальніше...

Міжнародний день людей похилого віку

Друк PDF

1У школі №18 були проведені заходи з відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. Організовано волонтерський загін з учнів старших класів, для допомоги людям похилого віку.

Детальніше...

У школі № 256 відбувся тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Друк PDF

7З учнями були проведені бесіди,  виховні години, тематичні заняття, конкурси малюнків та практичні заняття з протипожежної безпеки за участю працівників ДСНС.

Детальніше...

День вчителя в НВК «Оболонь»

Друк PDF

 8 98Традиційно щороку у НВК «Оболонь» проходить день учнівського самоврядування. Шкільний парламент «Лідер» в цей день виконує обов’язки адміністрації та класних керівників.

 

Детальніше...

Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів

Друк PDF

825-27 вересня 2017 року в НВК №10 м.Хмельницького відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів».

Детальніше...

Похід до військово-патріотичного табору «Азовець» учнів НВК «Потенціал»

Друк PDF

img 6222Активісти Азовського руху запросили учнів 10-А класу НВК «Потенціал»  відвідати скеледром та мотузковий парк на території «Азовця». Учні скориталися  можливістю освоїти нові навички та випробувати свої сили.

Детальніше...

День бібліотекаря в НВК «Оболонь»

Друк PDF

11З метою підвищення інтересу учнів до книги як джерела знань в рамках Всеукраїнського місячника  бібліотеки в  НВК «Оболонь» було проведено свято  книги «У царстві мудрості, історії і тиші» , під час якого учні 5-А класу  в театралізованій формі розповіли про значення книги в житті людини. Під час свята було проведено акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Учні 1-11-х класів подарували бібліотеці довідники, енциклопедії, програмні твори з української та зарубіжної літератури.

Детальніше...

ІV конгрес юних посланців миру «Усім світом за мир!»

Друк PDF

2У міжнародний день миру гімназисти НВК «Потенціал» вже традиційно взяли участь у ІV конгресі юних посланців миру «Усім світом за мир!», який відбувся в Національному музеї історії України в ІІ світовій війні.

Детальніше...

VIII Учнівські Олімпійські Ігри гімназії № 143 відкрито!

Друк PDF

11У  гімназії № 143 відбулися VIII  Учнівські Олімпійські Ігри – 2017. Привітати наших олімпійців прийшла багаторазова учасниця Олімпійських ігор, Майстер спорту міжнародного класу, член Олімпійської збірної, багаторазова чемпіонка Європи та володарка Кубка Світу у  фехтувальні  на рапірах Ольга Лелейко.

Детальніше...

Проведено Першість Оболонського району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

Друк PDF

4Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді в районі оз. Редькіно було проведено Першість Оболонського району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Детальніше...

Олімпійський тиждень в спецшколі-інтернаті №25

Друк PDF

20170919 123825В рамках «Олімпійського тижня», з метою формування в учнів навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, вчителі, вихователі спецшколи-інтернату № 25 протягом тижня провели для учнів спортивні заходи, виховні години, бесіди, презентації тощо.

Детальніше...

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua