Проект "Street law" завітав в НВК «Потенціал»!

Друк PDF

5Владислав Фарапонов та Захар Загола, студенти-консультанти юридичної клініки "Соціальна справедливість" КНЕУ, провели чудовий урок-консультацію на тему "Internet law" в НВК "Потенціал"

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Гонтар Інну Миколаївну, директора НВК «Школа І-ІІ ступенів – ліцей «Управлінські технології» № 240 з Днем народження!

Друк PDF

5555555Вельмишановна Інно Миколаївно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай Вам щастить на кожному кроці і щасливими та багатими на добро, людську щедрість й чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя, любов і добро!

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Гребенця Олександра Григоровича, методиста відділу контролю, атестації та організаційної роботи управління освіти з 55-річчям!

Друк PDF

6373Вельмишановний Олександре Григоровичу, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, натхнення, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Тиждень благоустрою в Оболонському районі завершився генеральним прибиранням території біля Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Друк PDF

2Працівниками управління було зібрано хмиз, зрізно  сухі гілки дерев, що забруднював територію; будівельне і габаритне сміття, розчищено територію біля парканів. Чоловіки вправно все погрузили на машину – генеральне прибирання вдалося!

Детальніше...

Віртуальна екскурсія до Чорнобиля разом з 6-А класом НВК «Потенціал»

Друк PDF

img 8095До 32 річниці трагедії на 4 блоці Чорнобильської АЕС, учнями 6-А класу проведено годину «Віртуальна екскурсія до Чорнобиля» для паралелі 5, 6, 9 класів та учнів початкової школи.

Детальніше...

Учні 7-А і 7-Б класів НВК «Потенціал» в музеї «Чорнибиль»

Друк PDF

9В межах тижня безпеки життєдіяльності та у день пам’яті Чорнобильської трагедії учні 7-А і 7-Б класів НВК «Потенціал» відвідали музей Чорнобиля.

Детальніше...

Творимо разом світ, безпечний для підлітка

Друк PDF

2Підлітковий вік – важкий період статевого дозрівання та психологічного дорослішання дитини. Підліток почуває себе підхопленим новою й невідомою йому силою, яка діє в його власній глибині. Ця сила владно й нетерпляче змінює звички, штовхає кудись уперед, каламутить і хвилює душу, кидаючи її з однієї крайності в іншу.

Детальніше...

Районний етап огляду-конкурсу роботи загонів юних інспекторів руху «ЮІР – за безпеку дорожнього руху»

Друк PDF

14Пропонуємо переглянути фотозвіт.

Детальніше...

Учасники бойових дій зі Сходу України завітали в СШ №14

Друк PDF

4До Спеціалізованої школи №14 імені українського професора Грушевського Сергія Фодоровича завітали учасники бойових дій зі Сходу України: голова філії Оболонського району Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій Андрій Шиян, старший матрос 36 окремої бригади морської піхоти Олексій Гопчак, військовий І оперативної бригади НГУ Володимир Лисюк, волонтер-інструктор Анна.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс «ЗБЕРЕЖИ СВОЮ ПЛАНЕТУ»

Друк PDF

foto12Відбулося урочисте відкриття виставки робіт до всеукраїнського конкурсу «ЗБЕРЕЖИ СВОЮ ПЛАНЕТУ», що проводився Дитячим оздоровчо-екологічним центром Оболонського району м. Києва «ДОЕЦ» разом з всеукраїнським журналом для маленьких розумників «Малюк Котя» до всесвітнього свята «День Землі».

Детальніше...

Відбувся районний етап Міського конкурсу серед учнів 11-х класів «Київський вальс – 2018»

Друк PDF

dscn2160В актовій залі Центру творчості дітей та юнацтва відбувся районний етап Міського конкурсу серед учнів 11-х класів «Київський вальс – 2018».

Детальніше...

Щиро вітаємо Лазебного-Чоловського Дмитра Миколайовича, учителя спеціалізованої школи № 216 з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року -2018»!

Друк PDF

2Управління освіти   Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щиро вітає Лазебного-Чоловського Дмитра Миколайовича, учителя спеціалізованої школи № 216 з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року -2018» у номінації «Фізична культура»!

Детальніше...

Протягом квітня відбулися міські етапи змагань з волейболу "Шкільна волейбольна ліга" та футболу "Шкіряний м’яч"

Друк PDF

1У цих змаганнях прийняли участь 5 команд району, три з яких стали переможцями! Вітаємо переможців Києва - шкільну збірну команду дівчат з волейболу знз № 8, вчитель Матвієнко А.С., шкільну збірну команду юнаків з волейболу знз № 233, вчитель Луговский В. А. та команду футболістів 2006 р.н. знз № 170, вчитель Зуєвич О.С. Так тримати!

Детальніше...

Перемога учня спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» Грицюка Олександра у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики!

Друк PDF

309Завершився IV (фінальний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році.

Детальніше...

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» в СШ І ст. №244

Друк PDF

1Учитель фізичного виховання СШ І ст. № 244 Найденко Наталія Володимирівна та сестра медична школи Корнішева Ірина Олександрівна провели для учнів 3-іх класів елементи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше...

Відбувся профорієнтаційний захід «Світ майбутньої професії»

Друк PDF

8З метою популяризації робітничих професій серед шкільної молоді, ознайомлення старшокласників з професіями, за якими здійснюється підготовка в закладах професійної (професійно-технічної) освіти столиці на базі на базі ЗЗСО № 219 Оболонського району м. Києва було проведено профорієнтаційний захід  «Світ майбутньої професії» закладами професійно-технічної освіти м. Києва.  Через різноманітні майстер-класи, театралізовані виступи  учні 8-11 класів  ознайомились  з різними  робітничими професіями. 

Детальніше...

«Сокіл» («Джура) – 2018 стартувала на Оболоні

Друк PDF

6На виконання  протоколу засідання районного штабу по організації та проведенню Всеукраїнської  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»),  24 квітня 2018 року на базі національно-патріотичного табору «Азовець», управлінням освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  спільно з Громадської організацією «Юнацький корпус «Джура» було організовано та проведено для команд-роїв закладів загальної середньої освіти  тестові випробування за програмою «Сокіл» («Джура), а також практичний семінар для відповідальних за організацію та проведення гри в закладах загальної  середньої освіти району.  На тестові випробування прибуло 12 команд-роїв в тому числі дві команди від позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Некрасову Мар’яну Анатоліївну, начальника управління охорони здоров’я Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з Днем народження!

Друк PDF

6096Вельмишановна Мар’яно Анатоліївно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя!

Аналіз виконання бюджету і видатків за І квартал 2018 року

Друк PDF

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Гашенко Тетяну Володимирівну, бухгалтера фінансової групи бухгалтерії управління освіти з 50-річчям!

Друк PDF

6373Вельмишановна Тетяно Володимирівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, натхнення, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua