У закладі дошкільної освіти № 581 відбулося свято «Зиму проводжаємо весну зустрічаємо!»

Друк PDF

img 3543Щоб весна швидше прийшла і почала пробуджувати природу від сну, в дошкільному закладі №581 влаштовувати проводи зими. Усі дітки, працівники та батьки приймали активну участь у веселому святі. 

Детальніше...

День рідної мови у НВК «Оболонь»

Друк PDF

3

В НВК «Оболонь» уже стало традицією 21 лютого вітати учнів шкіл-партнерів по Міжнародному проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Навчання для майбутнього» з Міжнародним днем рідної мови. Цей день було започатковано на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності».

Детальніше...

Зустріч адміністрації та класних батьківських комітетів НВК «Оболонь»

Друк PDF

3Відбулася зустріч адміністрації та класних батьківських комітетів 1-11-х класів НВК «Оболонь», під час якої директор НВК «Оболонь» Зубченко Т.М. познайомила батьків з окремими положеннями Закону України «Про освіту».

Детальніше...

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру

Друк PDF

4Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини.

Детальніше...

Герої не вмирають! Вони живуть в наших серцях

Друк PDF

6Герої не вмирають! Вони живуть в наших серцях. Їх назвали Небесною Сотнею-українців, які загинули на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській 18-20 лютого 2014року. Гинули за честь, за волю, за право бути народом. Сьогодні, 20 лютого, учні школи № 14 вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні, серед якої Герой України, випускник 1964 року школи Кульчицький Володимир Станіславович. Світла пам'ять. Слава Україні!

Детальніше...

Районний семінар-тренінг для вчителів іноземної мови «Особливості підготовки до ЗНО (частина «Аудіювання») та розкриття творчого потенціалу в процесі вивчення іноземних мов»

Друк PDF

img-78c9d33cdc6a225d752d518bf7e492c4-vВ НВК «Потенціал» відбувся районний семінар-тренінг для вчителів іноземної мови «Особливості активізації творчого потенціалу учнів під час навчання іноземних мов. Підготовка до ЗНО з англійської мови».

Детальніше...

Журавлиний ключ Небесної сотні…

Друк PDF

6 2Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Детальніше...

День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні у НВК «Оболонь»

Друк PDF

220 лютого 2018 року у НВК «Оболонь» була проведена лінійка вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті героїв Небесної Сотні для учнів 5-11-х класів.

Детальніше...

Народжені вмерти – залишаться жити в віках

Друк PDF

000День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

Свято "Масляна іде - свято веде"

Друк PDF

045Добре, коли в родині є гарні традиції, які шануються та підтримуються. В нашому школі їх багато, одна з них – це святкування Масляної. Метою цього заходу було розширити і поглибити знання дітей про давні народні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів Зими та зустрічі Весни; сприяти відродженню та впровадженню їх у життя; виховувати любов до рідного краю, до культури та надбань українського народу; підтримати радісний святковий настрій.

Детальніше...

Освітній вояж педагогів Оболонського району

Друк PDF

img-ae2aa5358bccb066348463ee39c088ce-vЗ 12.02.2018 по 16.02.2018 відбулась робоча поїздка педагогічних працівників, організована НМЦ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, до Угорщини (м. Будапешт) та Словакії (м. Братислава) з метою ознайомлення з особливостями освіти в цих європейських країнах. Поїздка була доволі насиченою та продуктивною.  

Детальніше...

Небесна Сотня лине в небеса

Друк PDF

419 лютого 2018 року згідно наказу президента України ''Про вшанування днів Революції Гідності 2014 р.'', з метою патріотичного виховання до Дня вшанування Героїв Небесної сотні в школі № 18 проведено тематичний урок присвячений пам'яті загиблих, під час Революції Гідності.

Детальніше...

Відбулося друге заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування для учнівської молоді

Друк PDF

m4На базі спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено друге заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування для учнівської молоді.

Детальніше...

Методичне об'єднання музичних керівників на тему "Стрітення відзначаємо, весну красну закликаємо!"

Друк PDF

20180215 094834На базі дитячого садочка № 606 15 лютого 2018 року пройшло методичне об´єднання музичних керівників Оболонського району на тему: «Стрітення відзначаємо, весну красну закликаємо!».

Детальніше...

Вихованці закладу дошкульної освіти №585 зустрічали Масляну з веснянками, закличками, хороводами та іграми!

Друк PDF

9Веселими веснянками, закличками, хороводами та іграми зустрічали Масляну малеча ЗДО № 585. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.Саме завдяки таким святам наші педагоги навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що передаються з покоління в покоління , прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує. 

Детальніше...

АНОНС! Фестиваль доброти і творчості.

Друк PDF

000003333333Запрошуємо на Фестиваль доброти і творчості, де діти дружать з музами, а дорослі знову стають дітьми.

Детальніше...

Масляну зустрічаємо, зиму проводжаємо! Весну закликаємо!

Друк PDF

8Сьогодні Масляна завітала в заклад дошкільної освіти № 208

Детальніше...

Чарівна бандура та ніжна флейта в ЗДО № 590

Друк PDF

6Сьогодні знов зустріч з "Новою капелою". Щоб діти активно пізнавали світ їм допомагають у цьому досвідченні музиканти. Тож діти старших груп ЗДО № 590 слухають живу музику: чарівна бандура та ніжна флейта подарували дітям прекрасні мелодії. А ще музики зачаровували і дітей і дорослих гарними піснями. Артисти розповіли дітям історії про музичні інструменти.

Детальніше...

Зведені кошториси по управлінню освіти Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації на 2018-й рік

Друк PDF

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: ПОСИЛАННЯ 

Тиждень початкової школи «Подорожуємо світом!» у НВК №299

Друк PDF

2У НВК № 299 пройшов традиційний тиждень початкової школи. Гасло цього року «Подорожуємо світом!».Перша зупинка – Україна - «З Україною в серці» (вчитель Мурадова Н.В.). До цього дня кожен клас підготував свою карту України, виконану з різних матеріалів.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua