Шкільна консультація та методи роботи в інклюзивній школі»

Друк PDF

20180424 155410В Інституті педагогіки Національної академії педагогічний наук України відбувся семінар-тренінг «На шляху до інклюзії. Шкільна консультація та методи роботи в інклюзивній школі», в якому взяли участь директори шкіл, заступники директорів, вчителі-дефектологи, асистенти вчителів, практичні психологи закладів освіти, які впроваджують інклюзивне навчання.

Детальніше...

Підсумки тижня природничих наук в школі № 9

Друк PDF

11Цікаво, весело та креативно пройшов у школі № 9 Тиждень природничих наук.

Детальніше...

Вітаємо команду учнів приватної школи «Екологія і Культура»

Друк PDF

images1Команда учнів приватної школи «Екологія і Культура» виборола ІІІ місце у міському конкурсі - фестивалі «Діалог держав:партнерство в освіті» 25 квітня 2018 року! Італія! Саме цю країну представила наша команда! Радіємо усі!

Державна пожежно-рятувальна частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві в гостях у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25

Друк PDF

sam 6795

У спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 було проведено День цивільного захисту за участі Державної пожежно-рятувальної частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві.

Детальніше...

День цивільного захисту в школі № 9

Друк PDF

8Традиційно Тиждень природничих наук у школі № 9 закінчився Днем інтеграції «Екологія природи через екологію душі», в рамках якого було проведено День Цивільного захисту. 

Детальніше...

STEM-освіта в НВК №20

Друк PDF

10«Цікаву науку» презентували учням молодших класів учні старшої школи Литвинов Михайло, Вербицька Софія, Сушко Юрій, Андріяш Андрій, Рудуха В’ячеслав за допомоги вчителів хімії Гапонюк Тетяни Георгіївни та Олени Олексіівни.

Детальніше...

Увага! Інформація щодо прийому дітей у перші класи

Друк PDF

1stgradeПравила прийому дітей до першого класу та територія обслуговування комунальних закладів загальної середньої освіти - закріплення шкіл за мікрорайонами.   Розпорядження РДА Оболонського району від 22.03.2018 р. №111

 

Про День цивільного захисту в школі №8

Друк PDF

9Життя переконує, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайних ситуацій, тим ефективнішими будуть результати. Саме тому діти та підлітки стають важливими суб’єктами інформаційних та навчальних програм, що реалізуються в системі освіти України на регулярній основі.

Детальніше...

Звіт про День ЦЗ у школі І – ІІ ступенів № 18

Друк PDF

4Згідно річного плану роботи школи І –ІІ ступенів № 18 Оболонського району м. Києва  було проведено День цивільного захисту.

Детальніше...

День Цивільного захисту в НВК «Оболонь»

Друк PDF

13У НВК «Оболонь» відбувся День Цивільного захисту. Метою цього дійства було відпрацювання дій всіх учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

До Всесвітнього дня цивільного захисту в НВК №20 проведено цікаві освітні заходи

Друк PDF

8

У навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей» №20 було проведено цікаві заходи до дня Цивільного Захисту.

Детальніше...

У Київському університету імені Бориса Грінченка відбувся захід «Ярмарок вакансій»

Друк PDF

5 2Захід пройшов за участю голови постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганни Старостенко, ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Віктора Огнев’юка, начальника управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Вахнюк Н.М., заступник начальника управління Сухоловської Т.О., начальника відділу кадрового забезпечення та безпеки життєдіяльності Рибак Г.І., а також керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Оболонського району.

Детальніше...

Проведення перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади" щодо Кучер Наталії Василівни, головного спеціаліста відділу дошкільної та загальної середньої освіти Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Друк PDF

12 квітня розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо Кучер Наталії Василівни - головного спеціаліста відділу дошкільної та загальної середньої освіти Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Балу Катерину Михайлівну, директора спеціалізованої школи № 214 Оболонського району з 65-річчям!

Друк PDF

11659313 1650440245179748 4844328840036633595 nВельмишановна Катерино Михайлівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, натхнення, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Озимай Ганну Леонівну, бухгалтера матеріальної групи бухгалтерії Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з 70-річчям!

Друк PDF

6373Вельмишановна Ганно Леонівно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя і любов і добро!

Семінар-тренінг "Академія гри"

Друк PDF

dscn0035В ДНЗ №193 було проведено цікавий і змістовний захід для педагогів міста Києва з практичної роботи за програмою "Безмежний світ гри з LEGO" та методикою "Шість цеглинок". Завжди активна, з безліччю креативних ідей - куратор Галина Малевич підготувала цікаві завдання та ігри з конструктором LEGO для вихователів. Педагогів, які грають з LEGO, об`єднує творчість, креативність і гарний настрій!

Детальніше...

Відбувся районний конкурс з науково-технічної творчості серед учнів молодших класів

Друк PDF

22.03.2018Нещодавно в Центрі науково – технічної творчості учнівської молоді «Сфера» відбувся районний конкурс з науково-технічної творчості серед учнів молодших класів шкіл Оболонського району. У конкурсі взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів № 8, 9, 225, 233, 256, 268, СШ №14 імені Грушевського, НВК СШ – ліцей №20, СШ №210, СШ №239, «НВК №240 «Соціум», «НВК Оболонь» та дві команди Центру науково-технічної творчості молоді “Сфера”. Всього в заході взяли участь 14 команд. Загальна кількість учасників – 84.

Детальніше...

Профорієнтаційний захід «Світ майбутньої професії» відбувся в Спеціалізованій школі № 298

Друк PDF

20180405 125020У Спеціалізованій школі № 298 Оболонського району міста Києва 5 квітня відбувся профорієнтаційний захід «Світ майбутньої професії».

Детальніше...

Міжнародна конференція з прав людини в коледжі Пьєра Лабітрі (Тулуза, Франція)

Друк PDF

6Учні та вчителі НВК №20 брали участь в Міжнародній конференції з прав людини в коледжі Пьєра Лабітрі (Тулуза, Франція). Цей захід був присвячений 50-річчю з дня смерті відомого борця за права людини Мартіна Лютера Кінга.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Басанця Миколу Івановича, головного спеціаліста відділу управління персоналом Управління освіти з ювілеєм!

Друк PDF

img 20170626 210600 806Вельмишановна Миколо Івановичу, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua