Результати конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

2Завершився восьмий районний конкурс «Країнознавець: Республіка Грузія». За цей час команди закладів освіти Оболонського району познайомились з географією, історією та культурою Грузії, розробили віртуальні екскурсії по найбільшим містам країни, підготували мультимедійні презентації про творчий та життєвий шлях видатних грузинів та інсценізували народні грузинські казки, легенди та обрядові дійства.

Детальніше...

Дебати «Інструменти ефективної взаємодії класного керівника і батьків» в НВК «Оболонь»

Друк PDF

6У НВК «Оболонь» були проведені дебати на тему «Інструменти ефективної взаємодії класного керівника і батьків» за участю батьків, класних керівників, адміністрації.

Детальніше...

День учнівського самоврядування в школі №9

Друк PDF

6Вже традиційно в школі № 9 відбувся День учнівського самоврядування. Учні 5-11 –х класів побували у ролі  учителів, класних керівників та адміністрації школи

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Зелінську Оксану Федорівну, директора закладу дошкільної освіти № 321 з ювілеєм!

Друк PDF

6088Вельмишановна Оксано Федорівно, щиро вітаємо Вас з 60-річчям! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Кучук Світлану Юріївну, директора школи І-ІІІ ступенів № 9 з ювілеєм!

Друк PDF

6096Вельмишановна Світлано Юріївно, педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують гармонія, щастя і любов і добро!

Проведено конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Друк PDF

4Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі СШ №239 було проведено конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Детальніше...

День безпечного Інтернету в рамках тижня інформатики в школі І ступеня №268 Оболонського району м. Києва

Друк PDF

img 20180206 150625В рамках традиційного щорічного тижня інформатики в школі І ступеня №268 Оболонського району м. Києва проводились заходи щодо безпечного використання Інтернету, адже 6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом "Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою ", з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Детальніше...

Розпочато заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування

Друк PDF

3Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району розпочав заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування.

Детальніше...

Аналіз виконання бюджету й видатків за 2017 рік

Друк PDF

Детальніше...

Вітаємо Ковальчук Надію Петрівну, вчителя української мови і летератури НВК № 143 з перемогою на Всеукраїнському конкурсі "Вчитель року"!

Друк PDF

000Ковальчук Надія Петрівна, вчитель  НВК № 143, здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» у номінації «Українська мова і література»!

Детальніше...

Навчаючи інших, вчимося самі!

Друк PDF

8Під таким девізом пройшов бінарний урок у 8-Б класі (вчителі Сидоренко Леся Володимирівна. та Мельник Олена Василівна).

Детальніше...

Свято «Ту біШват – новий рік дерев» у НВК №299

Друк PDF

dscn6799В середині зими завжди приємно згадати про весну, а вона дуже скоро почнеться, бо прийшло свято Ту бі-Шват - Новий рік дерев. За давнім переказом, коли дерева побачили, як Бог дарував людям свято Нового року, вони попросили власне свято. Пізніше у цього свята з'явилася цілком практична мета - знаменувати наступ нового врожаю.

Детальніше...

1 лютого відбувся Перший київський форум «Учитель інформатики-агент змін в освіті»

Друк PDF

00-07-30-1206Інформатики міста зібралися з метою визначення основних тенденцій розвитку інформатичної освіти та напрацювання пропозицій щодо удосконалення змісту предмету інформатика. Зібралося 85 представників з усіх районів м.Києва.

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Фабрицій Катерину Володимирівну, директора дошкільного навчального закладу № 685 з ювілеєм!

Друк PDF

6373Вельмишановна Катерино Володимирівно, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

Відкритий національно-патріотичний захід «Пам’яті тридцяти» в школі №210

Друк PDF

129 січня в Україні на загальнодержавному рівні відзначається річниця бою під Крутами. Для українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Саме тому, жодна школа нашої країни не може пройти повз відзначення цієї вагомої події.

Детальніше...

У школі №18 проведена низка заходів до Дня пам’яті бою під Крутами

Друк PDF

img-a40236de0241fe93550f04f398f4f171-v100 років тому, 29-го січня, поблизу залізничної станції Крути, що на Чернігівщині, відбувся бій між УНР та червоною гвардією.

Детальніше...

Технологію приготування вареників вивчали діти ЗДО №607

Друк PDF

20171127 101815У ЗДО № 607 старша група вивчає звичаї та традиції нашого народу. Сьогодні вони готували та куштували вареники з картоплею.

Детальніше...

День пам’яті героїв Крут у НВК «Оболонь»

Друк PDF

3«Понад усе вони любили рідний край!» Під таким гаслом пройшов урок історії України в НВК «Оболонь», який провела Зубченко Тетяна Миколаївна, вчитель історії. 

Детальніше...

У школі №8 Оболонського району відзначили 100-річчя бою під Крутами

Друк PDF

imgp4297До Дня пам’яті учні дізнавалися як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність.

Детальніше...

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами

Друк PDF

229 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, який для нашого народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua