Технології профілактики булінгу в дитячому середовищі спеціалізованої школи І-ІІ ступенів – ліцеї № 157

Друк PDF

11В комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей» № 157 Оболонського району м. Києва» відбувся семінару-практикум для класних керівників «Технології профілактики булінгу в дитячому середовищі». Захід був організований НВК №157 спільно з  Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка  та  науково-методичним центром районного управління освіти Оболонської у місті Києві  державної адміністрації.

Детальніше...

Освітні інтеграційні процеси. StopBullying.

Друк PDF

img 5923В рамках сучасних інтеграційних процесів на Європейському континенті, явище європейського освітнього виміру є одним з принципів модернізації змісту освіти в Україні.    

Детальніше...

Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття

Друк PDF

5Учителі школи І-ІІІ ступенів №8 Оболонського району міста Києва мали можливість пройти тренінг «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», організований Міжнародним фондом «Lions Quest».

Детальніше...

Проект «Птахи-пернаті наші друзі»

Друк PDF

1У ДЗО № 607 в молодшій групі завершився проект «Птахи-пернаті наші друзі», який тривав протягом листопада 2017 року. Учасниками проекту були діти, батьки та педагоги. На завершення проекту діти продемонстрували широкий спектр отриманих знань, вмінь та навичок.

Детальніше...

У садочку №115 відбувся «Кольоровий тиждень»

Друк PDF

9Протягом тижня діти lдошкільного освітнього закладу №115 вивчали кольори в предметах, що їх оточують. Це була весела навчальна гра, яскраві враження та закріплення знань.  Діти вчилися «тримати фасон» - дотримувалися дрес-коду згідно кольору дня; знаходили потрібний колір в приміщенні, в предметах і підбирати кольорові слова, складали речення, відбирали слова, підкреслюючи певним кольором; малювали малюнки, ліпили фігурки, створювали колажі. Графік кольорового тижня був таким: понеділок– зелений, вівторок – червоний, середа – жовтий, четвер – синій, п’ятниця – різнокольорова. Тиждень був веселим, пізнавальним та яскравим.

Детальніше...

Інтеграція змісту освіти на засадах компетентнісного підходу. Навчання Z-ресурсу України

Друк PDF

11У Школі І-ІІІ ступенів № 9 відбувся семінар-практикум для заступників директорів з НВР (початкова школа) на тему: «Інтеграція змісту освіти на засадах компетентнісного підходу. Навчання Z-ресурсу України».

Детальніше...

Конкурс «Музеєзнавець» відбувся в Національному центрі народної культури «Музеї Івана Гончара»

Друк PDF

6Протягом листопада в ході конкурсу «Музеєзнавець» школярі Оболонського району ретельно вивчали Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара». В ході підготовки до конкурсу всі учасники, команди закладів освіти  №№ 4, 9, 14, 18, 225, 233, 245, 252, 256, «Оболонь» та «Потенціал», відвідали оглядову екскурсію у НЦНК «Музей Івана Гончара», під час якої познайомились з історією виникнення та розвитку музею.

Детальніше...

День відкритих дверей у початковій школі

Друк PDF

dvd foto 07День відкритих дверейсвятковий день для дітей та їх батьків школи І-ІІІ ступенів №256  Оболонського району міста Києва. Протягом дня батьки мали змогу відвідати інноваційні уроки та позакласні заходи 1-4 класів, виставки дитячих малюнків «В гості казка запросила», учнівських робіт із різних матеріалів, фотовернісаж «Я – частинка України».

Детальніше...

Вплив внутрішньо шкільної методичної роботи на розвиток творчого потенціалу вчителя

Друк PDF

img 5360На базі НВК № 240 «Соціум» відбувся районний семінар для заступників директорів з НВР (старша школа) на тему: «Вплив внутрішньо шкільної методичної роботи на розвиток творчого потенціалу вчителя».

Детальніше...

Формування художньо–естетичної компетентності дітей дошкільного віку

Друк PDF

3У дошкільному закладі освіти № 605 відбулося методичне обєднання  на тему: «Формування художньо –естетичної компетентності дітей дошкільного віку».

Детальніше...

Методичне об’єднання з «Оптимізації мовленнєвої роботи з дітьми в розвивальному середовищі ДЗО»

Друк PDF

44У дошкільному закладі освіти №668 відбулося методичне об’єднання з «Оптимізації мовленевої роботи з дітьми в розвивальному середовищі дошкільного закладу освіти (ДЗО)», для вихователів .

Детальніше...

Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо на Оболоні

Друк PDF

8ДЮСШ "ІППОН" вперше провела відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо, який співпав з 5-річчям заснування школи. В турнірі прийняли участь близько 400 спортсменів з 8 областей України, багатьох спортивних шкіл Києва та Київської області.

Детальніше...

Влаштувала дітвора спортивне свято ГАРБУЗА!

Друк PDF

9Тут і танці, і забави, і спортивнії розваги, і на спритність, і на силу, пану  Гарбузу на диво. Осінь золота минає, урожай нам залишає. Є достатньо вітамінів - в дітвори прибуде сили  ну,  а спорт зміцнить здоров’я, нам без спорту - не прикольно! Усі малята в садочку №115 були раді спортивному святу!

Детальніше...

Спільне дозвілля - запрошуємо до гри з LEGO

Друк PDF

pb150054Протягом листопада всі групи ЗДО №193 гостинно запрошували батьків вихованців  на спільне дозвілля "Запрошуємо до гри з ЛЕГО". Учасникам пропонувалося повернутися у  дитинство і отримати задоволення від ...гри!

Детальніше...

…Це наш біль, наша скорбота, наша Голгофа!

Друк PDF

1У листопаді вся  Україна відзначає День пам’яті жертв голодомору.Похоронним дзвоном по всій нашій землі прокотилася страшнюча чума Голодомору. Ніколи-ніколи світ не бачив такого штучно створеного лиха.

Детальніше...

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація)

Друк PDF

6Просимо ознайомитися з результатами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація).

Детальніше...

25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору

Друк PDF

1911  Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917—1921 років. 25 листопада українці та світ, як і     щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.  Національні пам’ятні заходи до 84 роковин   геноциду пройдуть під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію".

Детальніше...

Нове в ЗНО з англійської мови та ефективна підготовка до аудіювання

Друк PDF

6У  НВК «Оболонь» був проведений районний семінар –тренінг  «Нове в ЗНО з англійської мови та ефективна підготовка до аудіювання» для вчителів англійської мови Оболонського району. Мета семінару –тренінгу: познайомити вчителів англійської мови Оболонського району з оновленими характеристиками сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, формувати навички навчання учнів аудіюванню та  підготовки учнів до ЗНО з англійської мови.

Детальніше...

Робота районного клубу «Єтериторія»

Друк PDF

2Члени районного клубу «Єтериторія», учні 8 класу школи І-ІІ ступенів № 18, в рамках  практичної реалізації напрямку  «Роби себе сам» районного проекту «Формула майбутнього» відвідали 2-ге засідання учнівського клубу, де приймали участь у семінарі-практикумі " Соціоніка про людину ".

Детальніше...

"Як змінила революія Гідності українців та Україну?" – онлайн-дискусія між навчальними закладами Одеси та Києва

Друк PDF

img 214421 листопада 2017 р. в НВК "Потенціал" відбувся Всеукраїнський телемост з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи на тему : «Революція Гідності у контексті цивілізаційних прагнень України».

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua