Відбувся модеративний семінар «Адаптація дітей до умов ЗДО»

Друк PDF

4У ЗДО №115 відбувся модеративний семінар для вихователів «Адаптація дітей до умов ЗДО», підготовлений практичним психологом Герасименко Оленою Михайлівною.

Детальніше...

Трудове навчання і технології

Друк PDF

3На базі НВК «Оболонь» відбувся майстер-клас вчителів трудового навчання на тему: «Проектування та виготовлення виробів, оздоблених об'ємною вишивкою».

Детальніше...

Розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Друк PDF

25 жовтня 2018 року розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо Гребеник Ірини Сергіївни – головного спеціаліста відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. Заява. Декларація

 
 

 

Вітаємо учня спеціалізованої школи №194 «Перспектива» Тимофія Шишковцова з перемогою!

Друк PDF

3У Києві відбулася одна з наймасштабніших олімпіад з робототехніки "Asimov Olympics". Більш ніж 2000 дітей зі всієї України віком від 9 до 13 років змагалися у двох вікових категоріях у програмуванні роботів на базі Arduino та MakeBlock.

Детальніше...

Проведено районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини м. Києва «Києвознавець»

Друк PDF

324.10.2018 р. Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі закладу освіти № 231 було проведено районний краєзнавчий конкурс на знання історико-культурної спадщини м. Києва «Києвознавець».

Детальніше...

Першість Оболонського району зі скелелазіння серед учнівської молоді

Друк PDF

8Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено Першість Оболонського району зі скелелазіння серед учнівської молоді.

Детальніше...

Взаємозалежність та спільний розвиток: роль громадських, молодіжних та духовних лідерів

Друк PDF

5Відбулася міжнародна конференція: «Взаємозалежність та спільний розвиток: роль громадських, молодіжних та духовних лідерів» з підтримкою Ради національних спільнот України у конференц-залі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. Федерація  всесвітнього миру у своїй діяльності приділяє значну вагу пошуку практичних шляхів вирішення конфліктів задля побудови сталого миру.

Детальніше...

Що таке ярмарок? Хто з нас, українців, не знає, що це?

Друк PDF

4Мабуть таких немає. Це свято — наша особливість. Свято спілкування і веселощів, продажу товарів та гарного настрою.

Детальніше...

Увага! Закінчився конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»

Друк PDF

Увага! Закінчився конкурс на  заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» в управлінні освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Детальніше...

Аналіз виконання бюджету й видатків за 9 місяців 2018 року

Друк PDF

Детальніше...

Ми – українці!

Друк PDF

1У жовтні православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва. А з 2014 року – День захисника України. І все це символічно. Почнемо з історії…

Детальніше...

«Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята», говорить народне повчання.

Друк PDF

img 20181018 101315Під таким гаслом в закладі дошкільної освіти № 668 відбулось перше засідання школи передової педагогічної майстерності для вихователів ЗДО  «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку».

Детальніше...

Ми веселі малюки – казку творим залюбки!

Друк PDF

6«Ми веселі малюки – казку творим залюбки», під таким девізом в дитячому садку №115 відбулося музично – театральне дійство: «Весела казка «Ріпка», в традиційному українському колориті – від дизайну імпровізованої сцени до дрескоду учасників заходу.

Детальніше...

Виставка осінніх поробок «Осінні фантазії» у закладі дошкільної освіти №208

Друк PDF

5У закладі дошкільної освіти №208 триває виставка чудових осінніх поробок «Осінні фантазії», в якій приймають участь батьки з усіх груп.

Детальніше...

З урочистої церемонії нагородження учнів дипломами міжнародного зразка DELF у НВК №20 стартував рік французької мови в Україні

Друк PDF

 mg 0645На захід завітали високоповажні гості: Посол Республіки Кіпр в Україні Луїс Телемаху, аташе з питань співробітництва у сфері французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето.

Детальніше...

День українського козацтва п'ятикласники НВК "Потенціал" відзначили у таборі патріотичного виховання "Азовець".

Друк PDF

4Учні прослухали лекцію про історію українського козацтва, навчилися поводитися зі зброєю (не справжньою), дізналися як надавати першу допомогу, побачили бойову техніку. День був насичений інформацією і враженнями!

Детальніше...

Учні НВК "Потенціал" у "Мамаєвій Слободі"

Друк PDF

2Напередодні свята Покрови і Дня українського козацтва учні 6-А класу НВК "Потенціал" відвідали скансен "Мамаєва слобода".

Детальніше...

Умови проведення районного етапу І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Друк PDF

Умови проведення районного етапу І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Благодійний ярмарок в НВК "Потенціал"

Друк PDF

8«Людина починається з Добра!». В НВК "Потенціал" відбувся благодійний ярмарок.  Благодійність — це прояв співчуття та моральний обов’язок людини поспішати на допомогу тим, хто її потребує. Благодійність - справжнє животворче джерело, що омиває та зцілює людські душі. Про це варто завжди пам’ятати...

Детальніше...

День інтеграції «Моя країна - рідна Україна» в школі №9

Друк PDF

1Вже традиційно, напередодні великого свята Покрови та Дня українського козацтва  в школі № 9 було проведено День інтеграції «Моя країна – рідна Україна!».

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua