Міжнародний день людей похилого віку

Друк PDF

1У школі №18 були проведені заходи з відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. Організовано волонтерський загін з учнів старших класів, для допомоги людям похилого віку.

Детальніше...

У школі № 256 відбувся тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Друк PDF

7З учнями були проведені бесіди,  виховні години, тематичні заняття, конкурси малюнків та практичні заняття з протипожежної безпеки за участю працівників ДСНС.

Детальніше...

День вчителя в НВК «Оболонь»

Друк PDF

 8 98Традиційно щороку у НВК «Оболонь» проходить день учнівського самоврядування. Шкільний парламент «Лідер» в цей день виконує обов’язки адміністрації та класних керівників.

 

Детальніше...

Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів

Друк PDF

825-27 вересня 2017 року в НВК №10 м.Хмельницького відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів».

Детальніше...

Похід до військово-патріотичного табору «Азовець» учнів НВК «Потенціал»

Друк PDF

img 6222Активісти Азовського руху запросили учнів 10-А класу НВК «Потенціал»  відвідати скеледром та мотузковий парк на території «Азовця». Учні скориталися  можливістю освоїти нові навички та випробувати свої сили.

Детальніше...

День бібліотекаря в НВК «Оболонь»

Друк PDF

11З метою підвищення інтересу учнів до книги як джерела знань в рамках Всеукраїнського місячника  бібліотеки в  НВК «Оболонь» було проведено свято  книги «У царстві мудрості, історії і тиші» , під час якого учні 5-А класу  в театралізованій формі розповіли про значення книги в житті людини. Під час свята було проведено акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Учні 1-11-х класів подарували бібліотеці довідники, енциклопедії, програмні твори з української та зарубіжної літератури.

Детальніше...

ІV конгрес юних посланців миру «Усім світом за мир!»

Друк PDF

2У міжнародний день миру гімназисти НВК «Потенціал» вже традиційно взяли участь у ІV конгресі юних посланців миру «Усім світом за мир!», який відбувся в Національному музеї історії України в ІІ світовій війні.

Детальніше...

VIII Учнівські Олімпійські Ігри гімназії № 143 відкрито!

Друк PDF

11У  гімназії № 143 відбулися VIII  Учнівські Олімпійські Ігри – 2017. Привітати наших олімпійців прийшла багаторазова учасниця Олімпійських ігор, Майстер спорту міжнародного класу, член Олімпійської збірної, багаторазова чемпіонка Європи та володарка Кубка Світу у  фехтувальні  на рапірах Ольга Лелейко.

Детальніше...

Проведено Першість Оболонського району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

Друк PDF

4Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді в районі оз. Редькіно було проведено Першість Оболонського району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Детальніше...

Олімпійський тиждень в спецшколі-інтернаті №25

Друк PDF

20170919 123825В рамках «Олімпійського тижня», з метою формування в учнів навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, вчителі, вихователі спецшколи-інтернату № 25 протягом тижня провели для учнів спортивні заходи, виховні години, бесіди, презентації тощо.

Детальніше...

У спецшколі-інтернаті № 25 був проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"

Друк PDF

20170920 104423Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності був насичений цілим рядом заходів на яких були застосовані різні форми роботи з дітьми, зокрема проведено відкриті уроки з питань пожежної безпеки.

Детальніше...

Всесвітній День миру в НВК «Потенціал»

Друк PDF

img 1160День, коли люди всіх країн солідарні  в думках і мріях про безхмарне і мирне майбутнє, про припинення військових операцій та бойових дій. Але шлях до мирного майбутнього починається з дитинства, з формування моральних цінностей дитини. Тому педагогічний колектив НВК «Потенціал» приділяє велику увагу вихованню в дітях терпимості, ввічливості, милосердя через різні виховні заходи та проекти.

Детальніше...

Міжнародний день миру в гімназії "Оболонь"

Друк PDF

  2Клуб «Миротворець» НВК «Оболонь» познайомив учнів 1-11-х класів з історією виникнення Міжнародного Дня миру  та діяльністю клубу «Миротворець». Члени клубу  організували виставку малюнків, присвячених Міжнародному  дню миру.

Детальніше...

Вогонь-друг, вогонь-ворог!

Друк PDF

3В рамках Тижня знань з основ безпеки  життєдіяльності в дитячому садочку №115 діти, вихователі та гості  навчали сучасну Бабу Ягу правилам пожежної безпеки, та правилам поведінки  під час виникнення пожежі.

Детальніше...

Проведено районну краєзнавчу гру «…По вулицях ходила…», в ході якої вивчалась тема «Історія Оболонського району у другій половині ХХ ст. Історичні місцевості Оболонського району»

Друк PDF

01На виконання плану роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та з метою активізації пізнавальної діяльності і розширення світогляду учнівської молоді, залучення до активної діяльності з вивчення історії і культури району та знайомства з цікавими об’єктами і пам’ятками архітектури Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді  було проведено районну краєзнавчу гру «…По вулицях ходила…», в ході якої вивчалась тема «Історія Оболонського району у другій половині ХХ ст. Історичні місцевості Оболонського району».

Детальніше...

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Коломієць Тетяну Євтихівну, в.о.завідувача відділом контролю, атестації та організаційної роботи з ювілеєм!

Друк PDF

6373

Вельмишановна Тетяно Євтихівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, щастя, любові, родинної злагоди благополуччя та багато життєдайних сил на довгі роки! Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!

 

Педагогічний колектив Оболонського району щиро вітає Кожевнікову Тетяну Миколаївну, директор дошкільного навчального закладу № 611 з ювілеєм!

Друк PDF

img 20170626 210600 806Вельмишановна Тетяно Миколаївно, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай щасливими та багатими на добро, людську щедрість і чуйність будуть дні Вашого життя. Нехай довкола Вас панують краса, світло, добро, гармонія, щастя і любов!


Проведено ХХХV туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району

Друк PDF

8На території Пуща – Водицького лісництва було проведено ХХХV туристсько – краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району, присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

Детальніше...

Свято початку нового навчального року в позашкільному навчальному центрі «Сфера»

Друк PDF

img 9587-copy

Свято творчості, присвячене початку нового навчального року,  відбулось 12 вересня в  Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера».

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua