Оголошення! Шановні батьки!

Друк PDF

Повідомляємо, що на підставі рішення Господарського суду м. Києва від 25 жовтня 2016 року по справі №910/14507/16 за позовом Київської міської прокуратури №5 в інтересах держави приміщення загальною площею 664 кв.м. в дошкільному навчальному закладі №206 за адресою вул. Полярна, 13-А, що орендує Товариство з обмеженою відповідальністю «Колегіум «Олімп»» буде закрито. У разі потреби влаштування дітей в інші заклади освіти Оболонського району, просимо звертатися до Управління освіти Оболонського району за адресою: вул. Йорданська, 11-А.

Новий Закон "Про освіту" - новації для вчителів

Друк PDF

Новий закон “Про освіту” було ухвалено. Під час засідання Верховної Ради депутати вносили правки “з голосу” – зокрема, була відновлена норма, що була проголосована у першому читанні, щодо мінімального розміру заробітної плати у 3 мінімальні заробітні платні – тобто більше 9 600 тисяч. 

Детальніше...

Виїзна розширена нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи

Друк PDF

6

З метою обміну теоретичними знаннями та практичними навичками щодо ефективного управління навчальним закладом у період освітніх реформ в Академії неперервної освіти міста Біла Церква відбулася виїзна розширена нарада для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему «Сучасні моделі організації науково-методичної роботи в умовах реалізації Концепції нової української школи».

Детальніше...

Увага! Щановні батьки! Методичний центр практичної психології та соціальної роботи надає для Вас рекомендації щодо Інтернет-безпеки Ваших дітей

Друк PDF

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте (044) 426-57-39, 097-785-65-44 (директор центру Ольга Василівна Хмелєва-Токарєва).

Детальніше...

Програма міжнародного оцінювання учнів PISA

Друк PDF

2018 року Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Дослідження проводиться раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Україна долучається до більш ніж 80-ти країн, що беруть участь у PISA - 2018:  детальніше

Профорієнтація учнів

Друк PDF
Вибір майбутньої професії - один з найважливіших етапів підготовки випускника до вступу до ВНЗ

Детальніше...

Напрямки корекційної роботи з учнями, що мають оптичну дисграфію

Друк PDF

Письмо - це знакова система фіксації мовлення, що  дозволяє за допомогою графічних елементів передавати інформацію. Процес письма - це складний багаторівневий акт, що складається з ряду операцій, які після навчання переходять в автоматичний стереотип із єдності акустичних, оптичних і кінетичних подразників.

Детальніше...

Особливості монологічного мовлення у дітей з дизартричними порушеннями

Друк PDF

Традиційно науковці і практики вбачали мету навчання дітей рідної мови та розвитку мовлення на етапі дошкільного дитинства в навчанні усного мовлення, як засобу спілкування та пізнання довкілля.

Детальніше...

Методи логопедичного впливу

Друк PDF

Система логопедичної роботи по усунення різних форм порушень мовлення носить диференціальний характер з урахуванням багатьох визначаючих факторів.

Детальніше...

Нормативна і законодавча база навчальних закладів

Друк PDF

Нормативна і законодавча база  навчальних закладів

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua