НВК №240 – до нового навчального року готові!

Друк PDF

3Навчально-виховний комплекс № 240 «Соціум» активно готується до 2018-2019 н.р. В закладі триває заміна освітлення в кабінетах та коридорах, ремонтні роботи підлоги із заміною покриття (лінолеум, плитка) молодшої та старшої школи.

Детальніше...

Готовність НВК №157 до нового навчального року

Друк PDF

3Усе готово до реалізації Концепції нової української школи. Кольори веселки, ігрові зони, сучасна техніка, оновлені спортивні майданчики і багато інших цікавинок чекають на своїх маленьких школярів у НВК №157! Позитиву і веселого настрою!!!

Детальніше...

Спортивне літо в закладі дошкільної освіти №581

Друк PDF

img 160222Одним із найважливіших завдань у літній період є оздоровлення дітей.  Інструктор з фізичного виховання Загребельна Н.В. та вихователі нашого садочку забезпечують максимальне пербування дітей на свіжому повітрі та рухову діяльність.

Детальніше...

Протидія шкільному булінгу та гендерна рівність: дистанційний курс для вчителів

Друк PDF

Як протидіяти цькуванню у школі, створити комфортне освітнє середовище та навчити дітей толерантності. Про це дізнаються слухачі безкоштовного онлайн-курсу “Недискримінаційний підхід в навчанні”, який доступний на платформі EdEra. Проект створений в межах Нової української школи і спрямований на протидію дискримінації в освітньому середовищі.

Детальніше...

До уваги вчителів! Серпневі онлайн конференції «НАПН України – українським учителям»

Друк PDF

27-30 серпня 2018 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.

Детальніше...

Свято Води в ДНЗ №607

Друк PDF

4Весело проходять дні в оздоровчий період в нашому садочку. В рамках тематичного тижня «Юні дослідники»   9 серпня 2018 р. організоване «Свято Води». На свято завітала «Пані Хмаринка», яка провела ігри з водою, естафети, різноманітні досліди, чим сприяла   підвищенню пізнавальної активності дітей, закріпленню їх знань     про стани і властивості води, про її роль у житті людини, а також підвищенню рухової активності малюків.

Детальніше...

До уваги вчителів інформатики!

Друк PDF

Вельмишановні вчителі інформатики! Повідомляю, що опубліковано лист МОН України від 03.07.2018 № 1/9-415 «Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» (щодо інформатики див. сторінки 130-141, є гіперпосилання на тексти усіх чинних програм) за такою адресою: https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/metodichni%20recomendazii/1_9-415.docx

AQUA-забава “Пригоди піратів” в ДЗО № 585

Друк PDF

11Пригоди, наповнені колоритом часів флібустьєрів з духом романтики – це саме те, що зацікавлює   і дітей і дорослих! На піратській AQUA забаві кожний зміг проявити сильні сторони характеру, показати свої навики та вміння, підкреслити свою індивідуальність і в той же час спрацювати як частина команди.

Детальніше...

Аналіз виконання бюджету й видатків за ІІ квартал 2018 року

Друк PDF

Детальніше...

У ДНЗ № 208 пройшло спортивно-розважальне свято День індіанців або Ігри червоношкірих

Друк PDF

9Свято відбулося завдяки творчості та педагогічної майстерності інструктора з фізичного виховання, Дворнікової А.Є., вихователів - Аврамової Ю.О. та Компанієць К.В.

Детальніше...

Нетрадиційне ігрове обладнання на майданчику ЗДО № 605

Друк PDF

2Щоб діти активно пізнавали світ, необхідно облаштувати їм безпечний простір для гри, спілкування з однолітками, розвитку та самореалізації. Таким простором є дитячий майданчик. Незвичайний погляд на звичайні речі активізує уяву малят, заохочує їх до експериментування, випробування своїх сил, створює добрий настрій, а головне – позитивне емоційне тло для виконання різноманітних дій.

Детальніше...

Оздоровлення дітей у закладі дошкільної освіти №668

Друк PDF

 038Краса природи, тепла погода, чисте й свіже повітря, збагачена  вітамінами їжа - усе це як найкраще впливає на дитячий організм. Тому саме влітку максимум зусиль колектив дошкільного навчального закладу № 668 спрямовує на оздоровчу роботу з дітьми, і яка, безперечно, має здійснюватися під пильним наглядом.

Детальніше...

Шоу на Івана Купала в ЗДО №№ 30, 208, 280, 291, 609, 668!

Друк PDF

5У ЗДО № 30, 208, 280, 291, 609, 668 відбулося справжнє шоу, присвячене святу Івана Купала, в якому брали участь казкові герої - Русалки та Водяний. Дітей в цікавій формі ознайомили з традиціями святкування українцями дня Івана Купала, з купальськими піснями.

Детальніше...

Ой на Івана, ой на Купала!

Друк PDF

img 20180706 111755 hdrНапередодні Купальського свята в ЗДО № 636 і №585 Оболонського району м.Києва разом з вихованцями були організовані та проведені розваги «Ой на Івана, ой на Купала!».

Детальніше...

Туристична прогулянка “Ми – туристи малюки!” відбулася в ДЗО №585

Друк PDF

3Туристична прогулянка - це завжди яскраві та незабутні враження від спілкування с природою, позитивний емоційний контакт дітей в формі комунікативного спілкування, можливість кожному оцінити свої сили в подоланні перешкод, розвиток критичного мислення та набуття знань щодо вирішення проблемних ситуацій та знань про навколишнє середовище, активний відпочинок, який є одним з найважливіших теоретичних і практичних завдань оздоровчої роботи щодо збереження та зміцнення здоров'я дошкільнят.

Детальніше...

Мовний табір «Το τρένο της φιλίας - «Потяг дружби»

Друк PDF

8На базі НВК «Потенціал» вже другий рік поспіль  проходив мовний табір із вивченням новогрецької мови. Табір має назву «Καλημέρα (Калімера)», що з грецької мови перекладається як «доброго дня» і використовується і як привітання, і як побажання.

Детальніше...

Традиції літа – День Нептуна в ЗДО №291

Друк PDF

5Традицією стало проведення чудової розваги для дошкільників ЗДО №291 «День Нептуна». Ігри з водою – найулюбленіше заняття для дітей влітку.

Детальніше...

Конкурс « У садочку, як у віночку»

Друк PDF

4Територія закладів дошкільної освіти – це їх візитна картка і невід’ємна складова освітнього простору. Відвідуючи заклади ми передусім звертаємо увагу на привабливість та доглянутість території, розуміючи що в них працюють люди, для яких це рідній дім, який вони прагнуть зробити комфортним та затишним.

Детальніше...

Дитячий туризм у системі фізкультурно-оздоровчої роботи ЗДО № 208

Друк PDF

7Активний руховий відпочинок –запорука здоровя і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних уміння застосовувати набуті рухові навички в різних умовах.

Детальніше...

День Нептуна в дошкільному навчальному закладі №115

Друк PDF

dsc 9241У садочку 115 триває період літнього оздоровлення, і День Нептуна став черговим захоплюючим святом, яке включало в себе спортивні естафети, елементи загартування і пошуково – дослідницьку діяльність. Такий підхід в організації свята сприяв не тільки емоційному сплеску у дітей , а й приніс їм задоволення від розв’язання поставлених завдань.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua