УВАГА! До відома керівників навчальних закладів району!

Друк PDF

З 27.06.15 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 413 « Про порядок повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальним органам про прийом працівника на роботу».

Даною постановою передбачено  повідомляти Державну фіскальну службу (ДФС) заздалегідь про прийом на роботу працівників закладів незалежно від їх посади із зазначенням їхнього ідентифікаційного коду, номеру наказу про призначення та інших даних відповідно до додатку до постанови (зразок заповнення  повідомлення додається).

Складає повідомлення  про прийом на роботу керівник закладу, підписує його. Повідомлення друкується в 3-х екземплярах та  разом з копією ідентифікаційного коду особи, яка призначається на посаду, подається на  підпис головному бухгалтеру управління. Два екземпляри  подаються до ДФС в Оболонському районі м.  Києва.

Відповідальність  за своєчасність подання повідомлення  покладається на особу, яка підписує заяву на прийом на роботу та складає відповідний наказ.

Штрафні санкції застосовуються як до установи, так і до посадових осіб.

Зразок подання та коментарі до постанови можна переглянути за посиланнями:

Постанова Кабінету Міністрів України від 17.06.15 № 413

Повідомлення про прийняття працівника на роботу (Зразок)

Повідомлення про прийняття працівника на роботу (Шаблон)

 

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua