Проведено ХХХV туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району

Друк PDF

8На території Пуща – Водицького лісництва було проведено ХХХV туристсько – краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району, присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

 

 

 

 

 

Учасниками заходу стали 27 команд з 23 загальноосвітніх навчальних закладів району (всього 447 учасників).

            Організаторами заходу виступили управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва за сприяння Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

            На урочисту лінійку-відкриття завітали:

-        начальник управління у справах сімʼї, молоді та спорту Оболонської районної вмісті Києві державної адміністрації Образцов Олександр Валентинович;

-        начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Остапець Леонід Леонідович;

-        представники депутата Київської міської ради Костенко Людмили Василівни.

Команди-учасниці подолали дистанції «Комбінована естафета», «Смуга перешкод» та «Туристсько-краєзнавчий похід», відповіли на питання конкурсу «Розумники», взяли участь у конкурсі фотографій «Туристськими стежками України» та конкурсі туристської пісні.

Крім того, протягом дня проводились майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, де всі охочі мали можливість зробити годівниці для птахів, а представники Центру спеціальної підготовки провели практичні заняття з надання першої невідкладної допомоги постраждалим.

За результатами виступу команд на всіх дистанціях було визначено переможців у загальному заліку.  

1
2
3
6
7
8
15

 

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua