Wir bedanken uns bei Innen! Bis zum Treffen in Deutschland

Друк PDF

dsc 5129Дякуємо Вам! До зустрічі в Німеччині! Саме ці слова лунали вчора у стінах спеціалізованої школи № 14, яку очолює молодий  перспективний керівник Лосенко О.П.

 

 

 

На сцені  стояли німецькі хлопці і дівчата. Делегація  педагогів і учнів  в складі 20-ти  осіб  10 днів перебували у школі. Українські родини радо прийняли іноземних гостей. Надзвичайно тепло і затишно було у залі, де зібрались батьки, учні, педагоги, гості. Це був  останній жовтневий вечір прощання.  Пан Йегле , координатор німецької мови та шпрахдипломних шкіл України, представник Центрального відомства Освіта за кордоном; програмний вчитель німецької мови, співробітник німецького посольства пан Крістіан Хантке; проректор університету ім.Сальвадора Далі пані Міла Володимирівна Орлова  висловили захоплення  17-річною  підтримкою   педагогами школи   зв'язків з німецькими  освітянами  та  щорічною участю в програмах учнівського обміну. Висловлюючи щиру вдячність заступнику директора з іноземних мов, вчителю-методисту німецької мови Ліпіній Н.В – незмінному організатору щорічних  учнівських обмінів, наголосили на  те, що саме молодіжні обміни є  запорукою  майбутніх дружніх стосунків двох держав. 

«Дорога моя родино!» - так щиросердечно звертались  німецькі школярі до сімей, в яких проживали під час перебування у Києві,  згадували екскурсії, розваги, спільні справи і дякували за смачну їжу. До зустрічі у квітні! - німецька молодь запросила своїх українських друзів відвідати  місто  Піннеберг. Спільний запальний танок об'єднав дві нації.

dsc 5083
dsc 5129

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua