Хмарні сервіси як дієвий інструмент групової роботи учнів

Друк PDF

2У НВК №240 «Соціум» відбувся семінар-практикум для вчителів з використання хмарних сервісів для активізації навчально діяльності учнів.

 

 

 

 

 

З вітальним словом до вчителів звернулася директор НВК №240 «Соціум» Гонтар І.М., яка зазначила, що інновації – це рушійна сила для вчителя. Рухаючись – ми розвиваємося і створюємо для учнів  адаптивне середовище навчання.

Методист МЦІТО Литвинова С.Г., виокремила основні напрямки розвитку сучасного вчителя і додала, що навчальна мобільність нині є зоною комфортного перебування учня в освітньому середовищі. Задача вчителя – створити її. Якщо компетентний вчитель – то й успішний учень.

На заході були присутні: директор МЦІТО Грігус А.М., голова МО вчителів інформатики Косенко Л.М.

Учитель інформатики й математики Уманець Валентина Омелянівна провела майстер-клас з використання нового сервісу Teams і продемонструвала основи групової роботи засобами ІКТ.

Вчителі також обговорили питання організації й проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад, основні проблеми та шляхи їх подолання. 

 

1
2
3
4
6
8
9
10-
11

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua