Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (комп'ютерна графіка)

Друк PDF

image1Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп'ютерної графіки. Просимо ознайомитися з результатами. Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

№ з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Клас

Місце

1

Арісова Анна Василівна

Школа №225

6

І

2

Бондарчук Вероніка Ігорівна

Школа №8

6

ІІ

3

Черезова Діана Ігорівна

НВК "Оболонь"

6

ІІ

4

Заєць Юлія Віталіївна

Школа №225

6

ІІ

5

Карпенко Ярослава Сергіївна

СШ №194

6

ІІ

6

Дьоміна Марія Максимівна

НВК №20

6

ІІ

7

Матущенко Ганна Геннадіївна

Школа №231

6

ІІ

8

Фещенко Аліса Павлівна

Школа №225

6

ІІІ

9

Дубровіна Зоряна Олександрівна

СШ №194

5

ІІІ

10

Джуман Дар'я Русланівна

Школа №170

5

ІІІ

11

Середа Стелла Станіславівна

НВК "Оболонь"

6

ІІІ

12

Дєдовець Дар'я Дмитрівна

Школа №8

6

ІІІ

13

Соколова Вероніка Михайлівна

Школа №9

7

І

14

Сергійчук Наталія Кирилівна

СШ №16

7

І

15

Рожкова Анастасія Андріївна

НВК "Потенціал"

7

ІІ

16

Ягодка Юлія Андріївна

Школа №256

7

ІІ

17

Арутюнян Ані Артурівна

Школа №9

7

ІІ

18

Довгуша Марія Вадимівна

СШ №252

7

ІІІ

19

Хомич Анастасія Ігорівна

СШ №16

7

ІІІ

20

Ратушна Дар'я Олексіївна

Школа №9

7

ІІІ

21

Сидорова Софія Сергіївна

Школа №170

8

І

22

Кузькова Іванна Ігорівна

СШ №214

8

І

23

Жигун Софія Володимирівна

СШ №194

8

І

24

Дудко Марія Олександрівна

СШ №194

8

ІІ

25

Супрун Аліса Альбертівна

НВК №157

8

ІІ

26

Кравицька Аліса Вадимівна

НВК №157

8

ІІ

27

Алексеєва Анастасія Олександрівна

СШ №194

8

ІІІ

28

Лемешко Олексій Дмитрович

СШ №14

8

ІІІ

29

Ковальов Денис Вікторович

СШ №14

8

ІІІ

30

Цисаренко Владислава Валеріївна

Школа №256

8

ІІІ

31

Нагурна Анастасія Ярославівна

СШ №214

9

І

32

Балагур Софія Ігорівна

СШ №194

9

І

33

Оса Яна Вікторівна

СШ №194

9

ІІ

34

Довгань Олександра Владиславівна

Школа №170

9

ІІ

35

Корнієнко Олександра Анатоліївна

Школа №8

9

ІІІ

36

Крушинська Ангеліна Вікторівна

Школа №9

9

ІІІ

37

Ратушна Марія Олексіївна

Школа №9

9

ІІІ

38

Сухаренко Валерія Олександрівна

СШ №14

10

І

39

Личак Олена Олександрівна

СШ №214

11

І

40

Дейнега Олександр Олегович

СШ №194

11

І

41

Хасапова Вероніка Олександрівна

НВК №157

11

ІІ

42

Митник Ірина Віталіївна

СШ №252

11

ІІ

43

Кісельов Юрій Ігорович

СШ №194

11

ІІІ

44

Вериженко Дар'я Ігорівна

СШ №194

11

ІІІ

 

 

РОБОТИ ПЕРЕМОЖЦІВ

image1
image2
image3
image4
image5
image6
image7
image8
image9
image10
image12
image14
image15
image17
image111
image166
image188

 

 

 

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
osvitni zaklady  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua