Оголошено міський конкурс національно-патріотичного фото «Ми - сини твої, Україно!» до Дня збройних сил України

Друк PDF

На виконання Указу Президента України №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 № 743-р «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», Наказу МОН України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання, Методичних рекомендацій МОН щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».

 Організатори конкурсу

Загальне керівництво, підготовку та проведення конкурсу здійснює КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму,краєзнавства та військово - патріотичного виховання».Співорганізатор: ГО «Юнацький корпус»

Мета і завдання конкурсу

Метою  конкурсу є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, любові до краси та величі рідної землі, малої Батьківщини, поваги до захисників держави, батьків та дорослих, виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу.

Основними завданнями Конкурсу є:

 • -       методами сучасного фотомистецтва показати боротьбу українського народу за незалежність, свободу та гідність, честь громадянина України, любов та вірність Батьківщини, вірність ідеалам свободи та демократії.
 • -       популяризація та пропаганда фотографії як виду мистецтва, як засіб розширення і поглиблення знань про свою Батьківщину;
 • -       спонукання до творчої діяльності учнів навчальних закладів м. Києва.
 • Умови конкурсу:
 • -       до участі у фотоконкурсі запрошуються учні та педагоги навчальних закладів м. Києва;
 • -       на конкурс подаються роботи, виконані на фотопапері;
 • -       від одного автора приймаються не більше 5 робіт. Формат робіт - не менше 20x30 см.;
 • -       зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту і рамок;
 • -       на кожну фотографію автором надається електронна версія (без стискання, якість 300 dpi того ж розміру, що й надана робота );
 • -       фотографія не повинна містити комп’ютерну графіку, елементи монтажу, колажу, підписи, дати. Допускається світлова та кольорова корекція, мінімальне ретушування. Фотографії з підписом автора – допускаються;
 • -       до конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління);
 • -       надані на конкурс роботи не рецензуються;
 • -       надані на фотоконкурс роботи повертаються авторам, за вимогою, після проведення фотовиставки (не пізніше 01 вересня 2018 року);
 • -       фотографії переможців та лауреатів можуть бути використані організаторами конкурсу з некомерційною метою для ілюстрації буклетів та іншої друкованої продукції (із збереженням права інтелектуальної власності автора фоторобіт), яка буде розповсюджуватися безкоштовно;
 • -       фотографії, які не відповідають зазначеним вимогам, не розглядаються;
 • -       надання робіт на конкурс означає згоду автора з умовами конкурсу.
 • -       роботи на виставку відбирає журі;
 • -       автор має право відмовитися від участі у виставці.

За підсумками фотоконкурсу буде оформлена фотовиставка робіт у КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання».

Учасники конкурсу несуть відповідальність за достеменність відомостей про автора робіт. Експозиція фотовиставки формується з конкурсних робіт.

Підведення підсумків і нагородження переможців:

 • -       переможці конкурсу визначаються на конкурсній основі;
 • -       призером стає фото, яке повністю відповідає поставленим вимогам і вразило журі конкурсу;
 • -       переможці та призери конкурсу нагороджуються дипломами, грамотами КПНЗ «Київськийцентр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та національно-патріотичного виховання» та цінними призами.

Порядок і термін проведення конкурсу

               Конкурсні матеріали необхідно подати у КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та національно-патріотичного виховання»  (вул. Саперне поле, буд. № 26, каб. 13,тел. 529-31-18) чи на  Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  з поміткою  конкурс патріотичного фото до 10.12. 2017року. В електронному листі розміщується папка з фото та заявкою навчального закладу (назва закладу, автор фото).

            Роз’яснення та консультацію з питань проведення конкурсу можна отримати  у відділі національного та військово-патріотичного виховання: тел. 529-31-18, Губенко В.І.

Конкурс проводиться з 20.11. 2017 року по 12.12. 2017 року.

 

 

 

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua