День Музики в школі № 9

Друк PDF

8В рамках «Тижня педагогічної майстерності» в школі № 9 відбувся день Музики. Протягом дня школярі, вчителі та батьки мали змогу під час перерв проявити свої творчі здібності, показати свої навички гри на музичних інструментах та вокалу. Всі з великим задоволенням, радістю та цікавістю приймали участь у заходах. 

 

 

  

У фінальній частині тематичного дня учні  школи № 9  виступили на творчому звіті, де  глядачі, гості, батьки та вчителі  поринули  у чарівний світ музики. В концерті приймали участь діти молодшої та старшої школи. В програмі концерту прозвучали  інструментальні твори різних епох, від класики до сучасності, читання під музику авторських віршів, виступ дитячого вокально – хорового колективу «Мрія», джазові обробки народних пісень у виконанні випускниці  Лії Маркосян та вчителя музики Довганя Ф.З. Завдяки дітям та їхнім талантам ми можемо бути впевнені в нашому світлому майбутньому, і з в певністю вірити, що  наші діти і молодь йде правильним й вірним шляхом.

  • Музика – це найвиразніша  мова.
  • Мова, що  може  без  жодного  слова
  • Людям  про радість і сум розказати ,
  • Вміє  картину  без фарб  малювати,
  • В світі  усьому  знайде  слухача
  • Без  словника  і перекладача…

1
2
4
5
5a
6
7
3
8
9
11

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua