Робота районного клубу «Єтериторія»

Друк PDF

2Члени районного клубу «Єтериторія», учні 8 класу школи І-ІІ ступенів № 18, в рамках  практичної реалізації напрямку  «Роби себе сам» районного проекту «Формула майбутнього» відвідали 2-ге засідання учнівського клубу, де приймали участь у семінарі-практикумі " Соціоніка про людину ".

 

 

 

Ознайомились з концепцією типів особистості та взаємодії між ними. До розмови з дітьми у формі   - " Відкритого мікрофона " долучилася магістр соціоніки Педан Тетяна Петрівна, яка повністю розповідала про людину  лише дивлячись на її обличчя. Натхненні, позитивно-заряджені та у піднесеному настрої діти готові до нових звершень.

1
2
3
4
5

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua