Нове в ЗНО з англійської мови та ефективна підготовка до аудіювання

Друк PDF

6У  НВК «Оболонь» був проведений районний семінар –тренінг  «Нове в ЗНО з англійської мови та ефективна підготовка до аудіювання» для вчителів англійської мови Оболонського району. Мета семінару –тренінгу: познайомити вчителів англійської мови Оболонського району з оновленими характеристиками сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, формувати навички навчання учнів аудіюванню та  підготовки учнів до ЗНО з англійської мови.

 

 

 

 

 Цегей О.Є., методист -консультант видавництва Macmillan, познайомила присутніх зі змістом сертифікаційної роботи з англійської мови, критеріями оцінювання завдань. Основна увага була приділена новому формату тестів з іноземних мов, які містять частину «Аудіювання». Цегей О.Є. провела тренінг з навчання аудіюванню, використовуючи завдання підручника  “Get 200”, який був розроблений видавництвом Macmillan для підготовки старшокласників до ЗНО з англійської мови.На семінарі також виступила . Кожевнікова Н.В., заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови, НВК «Оболонь», яка познайомила присутніх з роботою навчального закладу, електронним методичним кабінетом, електронним щоденником, Всеукраїнськими проектами, в яких бере участь НВК «Оболонь». Кожевнікова Н.В. також поділилася досвідом роботи щодо використання хмарних сервісів на уроках та позакласній роботі з метою формування навчальних компетентностей учнів.На семінарі також виступила Шалгороцька О.Ю., вчитель англійської мови, НВК «Оболонь» з теми «Гра на уроках англійської мови як засіб формування пізнавальних компетентностей молодших школярів» та Хоменко Ю.С., вчитель англійської мови, НВК «Оболонь»  з теми «Формування критичного мислення на уроках англійської мови».

1
2
4
5
6
7
8
10
11
12

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua