Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація)

Друк PDF

6Просимо ознайомитися з результатами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація).

 

 

 

 

Список переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація).

№ з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Клас

Місце

1

Карпенко Ярослава Сергіївна

СШ №194 "Персп."

6

1

2

Піхало Анна Олександрівна

СШ №194 "Персп."

5

2

3

Корнійчук Марія Романівна

СШ №194 "Персп."

5

3

4

Дубровіна Зоряна Олександрівна

СШ №194 "Персп."

5

3

5

Репіна Софія Олександрівна

СШ №194 "Персп."

5

3

6

Шалімова Анастасія Максимівна

СШ №194 "Персп."

7

1

7

Васюта Анна Володимирівна

СШ №194 "Персп."

7

2

8

Мороз Тетяна Михайлівна

СШ №194 "Персп."

7

3

9

Коломієць Анастасія Геннадіївна

СШ №194 "Персп."

7

3

10

Неліпа Вікторія Андріївна

СШ №194 "Персп."

7

3

11

Жигун Софія Володимирівна

СШ №194 "Персп."

8

1

12

Дудко Марія Олександрівна

СШ №194 "Персп."

8

2

13

Жовтобрюх Світлана Олександрівна

СШ №194 "Персп."

8

3

14

Оса Яна Вікторівна

СШ №194 "Персп."

9

1

15

Ясуда Кирило

НВК № 143

9

2

16

Бабенко Олексій Дмитрович

СШ №194 "Персп."

9

3

17

Чабан Софія Олександрівна

СШ №194 "Персп."

10

1

18

Федорак Олександра Остапівна

СШ №194 "Персп."

10

2

19

Зленко Євген Вячеславович

СШ №194 "Персп."

10

3

20

Кісельов Юрій Ігорович

СШ №194 "Персп."

11

3

 

ФОТОЗВІТ

1
2
3
4
5
6
7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ з/п ПІБ учня ЗНЗ Клас Місце
1 Карпенко Ярослава Сергіївна СШ №194 "Персп."  6 1
2 Піхало Анна Олександрівна СШ №194 "Персп."  5 2
3 Корнійчук Марія Романівна СШ №194 "Персп."  5 3
4 Дубровіна Зоряна Олександрівна СШ №194 "Персп."  5 3
5 Репіна Софія Олександрівна СШ №194 "Персп."  5 3
6 Шалімова Анастасія Максимівна СШ №194 "Персп."  7 1
7 Васюта Анна Володимирівна СШ №194 "Персп."  7 2
8 Мороз Тетяна Михайлівна СШ №194 "Персп."  7 3
9 Коломієць Анастасія Геннадіївна СШ №194 "Персп."  7 3
10 Неліпа Вікторія Андріївна СШ №194 "Персп."  7 3
11 Жигун Софія Володимирівна СШ №194 "Персп."  8 1
12 Дудко Марія Олександрівна СШ №194 "Персп."  8 2
13 Жовтобрюх Світлана Олександрівна СШ №194 "Персп."  8 3
14 Оса Яна Вікторівна СШ №194 "Персп."  9 1
15 Ясуда Кирило  НВК № 143 9 2
16 Бабенко Олексій Дмитрович СШ №194 "Персп."  9 3
17 Чабан Софія Олександрівна СШ №194 "Персп."  10 1
18 Федорак Олександра Остапівна СШ №194 "Персп."  10 2
19 Зленко Євген Вячеславович СШ №194 "Персп."  10 3
20 Кісельов Юрій Ігорович СШ №194 "Персп."  11 3

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua