Методичне об’єднання з «Оптимізації мовленнєвої роботи з дітьми в розвивальному середовищі ДЗО»

Друк PDF

44У дошкільному закладі освіти №668 відбулося методичне об’єднання з «Оптимізації мовленевої роботи з дітьми в розвивальному середовищі дошкільного закладу освіти (ДЗО)», для вихователів .

 

 

 

  Темою методичного обєднання було: «Традиції родинної єдності». Здавна в українській родині вечорами збиралися, щоб послухати цікаві розповіді, спогади  які передавалися від  діда-прадіда переказувалися з уст в уста. Так підтримувалася історія роду, пам’ять  поколінь.  Саме цього бракує сучасним сім’ям, які за стрімкими змінами життя не встигають зупинитися і подумати про головне,  про дитину. Тож  вихователі дошкільного закладу  № 668 захотіли в своєму садку відродити традицію обряду  «Закосичення»  де є великий зв’язок  між мамою та донькою  і він прийшов до смаку батькам цього закладу.  При цьому дитяча пам’ять збереже надовго цей звичай і можливо колись передасть своїм дітям  у спадок. Ціль цього заходу навчити дітей глибше сприймати цей світ в якому вони зараз живуть.  Та усвідомлення себе частиною нації, можливе лише тоді, коли дитина переживе  сплеск позитивних емоцій. 

0
11
12
13
22
33
44
66
77
88

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua