До Дня Збройних Сил України!

Друк PDF

16 грудня з нагоди свята Дня Збройних Сил України почесною грамотою управління освіти Оболонського району у місті Києві за здобуте третє місце був нагороджений учень 10-Б класу Волков Сергій. Вихованці НВК №157. щорічно беруть участь у районних та міських  військово-патріотичних змаганнях під керівництвом учителя предмету «Захист Вітчизни» Мелещенка А.І. та не лише здобувають призові місця, але й активно підтримують патріотичні заходи.

 

 

 

 Учні 10-Б класу під керівництвом класного керівника Полозюк Л.В. до Дня Збройних Сил України брали участь у  культурно-мистецькому проекті «Мужні й незламні» , школярі відвідали історико-краєзнавчі музеї, фотовиставки подій на сході України у різних містах (Київ, Вінниця, Одеса). Учні збирали матеріали про бойові стежки наших захисників та презентували свої проекти на виховних годинах.

Патріотичне виховання молоді є пріоритетом української школи.

4
2
1
3
5
6

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua