Der hoilige Nikolaus in der Schule № 239

Друк PDF

     1Традиціно 6 грудня у Німеччині  святкують День  Святого Ніколауса (Nikolaustag) - покровителя купців, моряків, пекарів, студентів та дітей.  Святий Ніколаус приносить  дітям подарунки. Для цього в  ніч на 6 грудня діти виставляють за двері свої чобітки, а на ранок знаходять у них іграшки і  ласують солодощами.

 

 

 

 У СШ № 239 це свято стало традиційним. Ось і вчора шкільний зал перетворився на затишну гостинну оселю. Як завжди, вивчаючи традиції Німеччини, учні, батьки, та педагоги школи  з  шаною та повагою до нації готувались до цього свята. Учні запалили свічку у вінку адвенду і дійство почалось  з легенд   життя Святого Ніколауса. Кожен клас виконував інсценізацію, заклички для Ніколауса, співали  традиційні німецькі пісні,  танцювали німецькі    обрядові  танці, а Святий Ніколаус (учень 8 класу) заспівав на диво мелодійну німецьку обрядову пісню. Повсюди звучала лише німецька мова. А потім велика шкільна родина ласували солодощами, які власноруч приготували батьки і діти. Організатори свята - педагоги школи: Кириленко Р.О., Цимбал О.В., Кучернюк Е.В., Буфан Н.О., Франчак Н.В.  та заступник директора з НВР Орап В.І. нагородили переможців конкурсів: на кращий Чобіток для Ніколауса, на кращу пісню, на кращу закличку.

Applaus vor dem Nikolaus!  (Аплодисменти Ніколаусу!)

6
1
3
4
5
 2

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua