Проект «Карта професій» в школі І-ІІІ ступенів №8

Друк PDF

3Багато учнів, навіть у випускних класах ще не вирішили, ким хочуть стати і на кого йти вчитися далі. Щоб допомогти їм у цьому, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та провідні українські компанії організували проект «Карта професій». Він повинен стати орієнтиром для молодих людей, які не можуть визначитися з вибором кар’єрного шляху, а також для вчителів і фахівців, зайнятих у сфері профорієнтації.

 

 

 

В рамках пілотування проекту “Карта професій” за підтримки Центру розвитку корпоративноі соціальноі відповідальності 28 листопада 2017року для учнів 10-го класу було проведене працівниками Першого Українського Міжнародного банку (ПУМБ) цікаве й пізнавальне заняття “Кар'єра в банківській сфері”. Під час заняття учні ознайомилися із основними банківськими професіями та специфікою їх діяльності. Співробітник Департаменту по роботі з персоналом відповіла відповісти на питання дітей щодо умов праці, працевлаштування, побудови кар'єри у банківських установах.

1
2
3
4
5
6

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua