Засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку дошкільних закладів освіти

Друк PDF

      1У Державному музеї іграшки відбулося  засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку, де учасникам було запропоновано, окрім оглядової екскурсії ще й спілкування з науковими співробітниками музею, зокрема з відповідальним секретарем міжвідомчої художньо-технічної Ради з іграшок та навчально-наочних ігрових посібників Мартинюк Людмилою Володимирівною.

 

 

Вона розповіла про історію збирання експозиції, про створення промислової іграшки, а також про наукову роботу над її естетичним та дидактичним виглядом. До уваги учасників РМО запропонували іграшки, які були улюбленими для дідусів та бабусь сучасних дітей. Це й техніка (машини, парова топка, екскаваторилітаки), й настільна поліграфія (лото), й народна іграшка (глиняні іграшки, брязкальця, солом'яні бички, дерев'яні каталки). Вихователі з багаторічним стажем впізнали іграшки, якими був наповнений розвивально-ігровий простір дитячих садків України 20-30 років тому. В практичній частині вихователі  ознайомились із зразками  народних іграшок, спробували погратися ними та визначити їх практичне значення у вихованні. Процес виховання - велике мистецтво і щоб ним оволодіти, необхідно насамперед виконати три умови: добре знати, розуміти і  навчити дитину. Бо організація самостійної рухової діяльності малюків передбачає постійне спостереження за малюками  і потребу своєчасно навчити переключати  їхню  увагу з одного виду діяльності на іншу, вчити їх  фантазувати і самостійно обігравати цю чи іншу іграшку. 

1
2
3
4
5
6
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua