Пошуково-дослідницька діяльність як форма ознайомлення дітей з основами природничих наук

Друк PDF

2Засідання  школи передової педагогічної майстерності за темою «Пошуково-дослідницька діяльність як форма ознайомлення дітей з основами природничих наук» пройшло в гостях у педагогів Київського палацу дітей та юнацтва.

 

 

 

Колеги поділилися досвідом роботи з організації та проведення дослідницької діяльності з дітьми та провели майстер-клас для вихователів-дошкільників. Керівник ШППМ вихователь-методист ДЗО № 685 Осадча А.Б. презентувала педагогам дошкільних закладів розробки дидактичних вправ для індивідуальної роботи з дітьми в процесі пошуково-дослідницькій діяльності. А саме  як навчити дітей досліджувати явища та  об’єкти, змінювати умови їх існування, ситуації та засоби дослідження. Крім цього, пошуково-дослідницька  діяльність сприяє удосконаленню пам’яті дітей, активізації їхніх розумових процесів. 

1
2
3
5
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua